nedeľa 13. decembra 2015

          Na 13 metri to ide len kúsok po kúsku
         (voda mala 3,9 stupňa Celsia, pri vonkajšej teplote 4 stupne)

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Rammstein - Amerika

Ramstein - Amérika- Ramsteini to vedeli už dávno..... Pustite si Amériku od Ramstainov:
https://www.youtube.com/watch?v=Rr8ljRgcJNM
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9728-astonaut-nasa-mitchell-vlada-lze-mimozemstane-rusko-usa
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9938-carodejnice-trump-kletba
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10054-astronaut-nasa-odhalil-kratce-pred-smrti-ze-videl-zaznam-videa-z-roswellu-s-mrtvymi-mimozemstany
Súvisiaci obrázok
Psychor
 *****
Mistrovské dílo nezávislé nízkorozpočtové filmařiny, které diváka pomocí chytrého scénáře a efektního found footage stylu (těžícího i z použití dobového formátu 16mm) přesvědčí o tom, že právě sleduje autentické záběry, které dokumentují zrod jednoho z největších vládních spiknutí americké historie. Žánrově se jedná o thriller, jenž zvláště v závěru nabírá na intenzitě a poukazuje na nekompromisní způsob práce CIA, která likvidovala všechny, kteří by mohli podvod o přistání na Měsíci odhalit veřejnosti, vlastní agenty nevyjímaje. Jakožto zdejší hororový expert bych v souvislosti s tímto rád podotkl, že Stanley Kubrick, který byl v reálu do podvrhu zapojen mnohem více, než je zde ve snímku divákovi předkládáno, právě z důvodu obavy o svoji bezpečnost USA raději nadobro opustil a svůj geniální horor Shining, stejně jako další filmy, již natočil v Británii. Přesto Operation Avalanche nabízí i některé úsměvné pasáže. Například záznam pracovní diskuze, během níž bylo vytvořeno ono hlubokomyslné moudro o velkém skoku pro lidstvo, kterým následně Neil Armstrong dohnal podvodnetušící americké posluchače k slzám. Snímku uděluji plných pět hvězd a doporučuji ho všem divákům otevřené mysli, kteří upřednostní nepříjemnou pravdu před příjemnou lží.

Súvisiaci obrázok

Když Raketoplán vyletěl moc vysoko a příblížil se k začátku spodního Van Allenovu pásu (na asi 400km), tak si kosmonauté začali stěžovat, že vidí záblesky v očích i když je mají zavřené. Překlad = první radiační částice z kosmu procházely Raketoplánem i jeho skafandry a iniciovaly nervy v jejich očích tak silně, že viděli tyto záblesky:
https://www.youtube.com/watch?v=0pfIKmv ... be&t=9m07s" onclick="window.open(this.href);return false;
NASA byla v šoku. CNN = Unprecedented surprise. (vida a to tvrdili, že do Van Allenových pásů letěly Gemini mise a pak Apolla...)
Prečo posádky mesačných výprav tieto fenomény vôbec neregistrovali a neinformovali o nich?

 Takto to vypadá, když se Hubble přiblíží k té zóně smrti - tento záběr byl pořízen s zavřenou záklopkou, nejsou to tedy hvězdy. To, co vidíte, je radiace:


http://postimg.org/image/pylqfzdlv/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://postimg.org/image/pb9n32i3h/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ako vidieť kozmonautom to zjavne nevadí ani pri dlhodobých pobytoch. 
Akurát jedna posádka raketoplánov v 1998 dosiahla jednu z najvyššich nadmorskych vyšok (okrem apolla) 560km čo je ešte pod začiatkom radiačného pasu. Astronauti videli záblesky svetla cez zatvorené oči, ktoré popisovali ako padajúce hviezdy. boli to práve tieto vysokoenergetic ké častice, ktoré prechádzali cez ich lebky. v dôsledku toho vydala CNN správu ako nepredpokladané zistenie NASA: "Radiačný prstenec obklopujúci Zem môže byt ďaleko nebezpečnejší než sa pôvodne predpokladalo".
Zaujímavé je ale to, že o týchto fenoménoch neinformovala Hiuston ani jedna z posádok Apolla.
Posýdky Apolla to bol jeden superman väčší ako druhý - kozmické žiarenie ich moc nesralo. Aj keď im to blískalo v hlavách vôbec si toho nevšímali:-)
aragonit9.blogspot.sk/.../...
V jednej diskusii som narazil na zaujímavú argumentáciu ohľadom radiačných pásov a Apolla:
"Rovnako tu je aj pekný protiargument: Vaše kalkulace jsou natolik mimo a Vaše "vysvětlování" průletu Van Allenovými pásy je natolik mimo, že nemám vůbec sil rozebírat každou Vaši chybu krok za krokem. Je to strašné. Jedna blbost se vrší na druhou... Kdybyste věnoval chvilku raději prověřování trajektorií, zjišťování v jaké inklinaci je radiace nejhorší (30°) a v jaké inklinaci letí Měsíc (28°), tak by Vám došlo, že když "letěli" přímo k Měsíci, tak letěli skoro 1h (ne 10 min) přes jádra Van Allenových pásů. Ostatně podle NASA oficielního letového plánu nedosáhli ani 2 kosmické, takže na Měsíc doletět ani nemohli, ale to je druhá věc... (Třetí stupeň Apolla údajně urychlil jen na rychlost 10 852 m/s, přičemž II kosmická rychlost je násobek 2 odmocniny dvou krát I kosmická rychlost. A ta se, jak už víme, vztahuje k výšce nad planetou. V 185 km nad Zemí to tedy bude 7,793 x 1,4142 = 11 021 m/s... BUSTED!) Ale pro Vaši informaci - Apollo mělo mnohem tenší stěny, než vykládáte a z hliníku, který radiaci uvnitř cirka 10x zhoršuje kvůli tzv. particle fragmentation.. . ale zase - kdybyste měl nějaké znalosti, tak byste to věděl, že to byl jen podvod. Pokud nevíte nic a jen papouškujete nesmysly, tak... to dopadá špatně. Radiation Protection During Space Flight, December 1983, Journal of aviation, space and enviromental medicine, E. E. Kovalev Článek o Van Allenových pásech - nazývá je ERB, Earth Radiation Belts - a dalších zdrojích radiace (Solární erupce, kosmické paprsky). s9.postimg.org/.../... SAA v 445km má 2,5 remů/h. Těchto 2,5 remů/h spolehlivě vyřadí např. elektroniku Hubbla tak, že se musí vypínat (!), aby se elektronika nepoškodila a pokud by s ním někdo chtěl při průletu SAA fotit, tak to při zavřené záklopce Hubbla (výsledek by tedy měl být jen totální tma záklopky) dopadá takto: s14.postimg.org/.../...(kniha The Hubble Wars, strana 75) To je 2,5 remů/h od
s11.postimg.org/.../... Tady je tedy na "plné ústa" řečeno, že nestíněný Apollo let skrze tyto pásy (prý cca 1h v nich) je podvod, a to vědecky prokázaný a z pera odborníků, kteří se tímto živí. A to proč? Inu proto, že míra radiace v nich je velká a v jejich centru přímo extrémní! s12.postimg.org/.../... .pamatujete se, co Dr. James A. Van Allen psal o 50% šanci na přežití po dvou dnech v prostředí jen s 10 remy/h? Tak zkuste 11 666 remů/h! :D A to jen za předpokladu, že nepřijde solární erupce a nedostanete ještě vyšší dávku ;) Jak je vidět, mnoho (30!) významných solárních bouří se událo, během Apollo misí. Malých solárních bouří ale bylo celkem 1455!!! Tvrdit opak a nezkontrolovat si data je možné v hospodské debatě, ne v seriozním zkoumání, zdali Apollo lety vůbec mohly být uskutečněny. Když si Slunce trošičku pšoukne (X1 class není nic, pár M class flares v dnech minulých také ne, nikdo netvrdí, že by šlo dokonce ani o malou Sluneční bouři...!), tak se ruší start rakety Antares, protože radiace ve vesmíru je - moc vysoká! (a to se letí JEN k ISS, jenž je v 300km nad Zemí celých 700km pod spodkem středu vnitřního Van Allenova "pásu"...!) Tedy když nastane nijak nepředvídatelná Sluneční erupce (flare) nebo CMI (Corronal Mass Ejection), tak není bezpečné (nebo dokonce nelze) vypustit raketu na nízkou orbitu Země. Raketu z roku 2014, jenž je samozřejmě zocelená proti radiaci tak, aby ji snesla. Zato během Apollo misí tam ne jen elektronika z roku 1969 mohla spolehlivě fungovat, ale dokonce tomu byli údajně vystaveni lidé, kteří přežili...!
aktuality.sk/.../...
As we get further away from Earth, we will pass through the Vann Allan Belts, an area of dangerous radiation. Radiation like this can harm the guidance systems, onboard computers, or other electronics on Orion. Naturally, we have to pass through this danger zone twice, once up and once back. But Orion has protection, shielding will be put to the test as the vehicle cuts through the waves of radiation. Sensors aboard will record radiation levels for scientists to study. We must solve these challenges before we send people through this region of Space.

Preklad: Ako sa vzďaľujeme od Zeme, preletíme cez van Allenove pásy - oblasť nebezpečnej radiácie. Radiácia ako je táto môže poškodiť navigačné systémy, palubné počítače alebo inú elektroniku na Orione. Prirodzene, musíme cez túto oblasť letieť dvakrát, tam a späť. Ale Orion má štít ktorý budeme testovať keď bude prelietavať cez vlny radiácie. Senzory na palube zaznamenajú úroveň radiácie aby ju vedci mohli študovať. Musíme vyriešiť tieto výzvy predtým než pošleme ľudí cez túto oblasť vesmíru.

NASA Engineer Kelly Smith, 2014
Takto si NASA inžinier doslovne nasral do hniezda:-) Načo potrebujú testovať štít proti Van Alenovým radiačným pásom keď to už dávno v programe Apollo otestovali a cez readiačné pásy letelo už 21 USA astronautou. Tak čo tam chcú testovať je to predsa bezpečné aj bez štítov ktoré projekt Apollo neriešil stačíl hliníkový plech

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt USA Vesmíre vojny
Kde sa tu na tejto fotke zobrali hviezdičky?


http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10102-hvezdne-valky-pentagon
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9704-dukaz-studie-radioaktivni-mraky-cestujici-riziko
Chytrí prach:
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10083-chytry-prach-kamery-zrnko-pisku-filmovat-kazdy-krok

Pani, nie videa, ktore niektori z vas nazyvaju konspiracnymi ma presvedcili, ze na pristati na Mesiaci nieco s***i, ale samotny Neil Armstrong :! V USA je kriva prisaha na Bibliu trestna :! Armstrong bol silny veriaci :! Ked zacali sumy ohladom pristatia ci nepristatia, prisiel redaktor za Armstrongom s Bibliou, aby raz a navzdy vyvratil pochybnosti o pristati na Mesiaci :! Preco Armstrong odmietol pred kamerou prisahat na Bibliu, ze kracal na Mesiaci, a svoje rozhodnutie odovodnil, ze pan redaktor ma pravdepodobne falosnu Bibliu :? :! Poslem link na video, kto ma zaujem, je bezne dostupne na jutube :!

Narazil som na záber povrchu Mesiaca kde sú viditeľné hviezdy. Je to foto NASA z misie Lunar Orbiter III. To akože ufo je tam irelevantné preto že to ufo vôbec nemusí byť vlastne tam žiadne ufo ani nieje:-). Je to len vec prílišnej predstavivosti. ... možno tak vidieť všeličo.... 

Objavom sú pre mňa tie hviezdy o ktorých astronauti tvrdili že ich z povrchu Mesiaca vôbec nevideli a že sa nedajú odfotiť. A Lunar Orbiter ich odfotil? Ako to?

Súvisiaci obrázok
Na detajle vľavo si treba všimnúť to množstvo hviezd pozoruhodné nie?  A majú aj svoje farené odtiene

A vôbec nešlo o dlhú expozíciu preto že by sme mali povrch mesiaca celkom prepálený a zrejme i rozmazaný preto že Orbiter sa na obežnej dráhe pohyboval pomerne rýchlo nemohol si dovoliť nejaké dlhé časy. Šlo predsa o snímanie povrchu Mesiaca a tam musela byť nastavená taká expozícia aby bol povrch čo najčitateľnejší s čo najlepším rozlíšením preto si tam pri tom nemohli dovoliť dlhé časy:-)))) Snímky museli byť mäkké neprepálené. Dlhé časy by to nielen prepálili ale aj rozmazali:-DDDD DD
Kdesi som čítal aj to že Mesiac má slabú odrazivosť svetla. Jeho tmavoasvaltový povrch svetlo dobre pohlcuje a neodráža tak intenzívne....
Záber je hodne z uhla s pohľadu k vzdialenému horizontu. Slnko pečie sprava. Tiene sú ostré a tmavé hlavne ten v tom krátery. Čo je v tieni vôbec nevidieť. A treba si všimnúť že najviac sú prepálené práve hviezdy!!!

Pozdravujem Krakena Krkavca:-))))
http://www.inquisitr.com/2987885/10-mile-long-alien-ufo-parked-in-lunar-crater-close-to-120-mile-long-alien-highway-on-the-moon-ufo-hunters-make-bizarre-claim-videos-photos/

According to Waring, in a recent post to his weird blog UFO Sightings Daily, the old 1967 NASA photo, taken during the Lunar Orbiter III mission (frame 3073) to the Moon, actually shows an alien UFO craft parked inside the Manilius crater on the lunar surface.
inquisitr.com/.../...

Tak že Slnkom osvetlený Mesačný povrch možno odfotiť aj z hviezdami na horizonte. Chlapci na Mesiaci však nenafotili ani hviezdičku, ale množstvo slabo osvetlených "záhadných objektov" vznášajúcich sa nad mesačným povrchom nafotili podozrivo dosť. Dokonca Astronauti si ani nepamätajú či vôbec hviezdy z povrchu Mesiaca videli

Tu na tomto zábere vidieť hviezdy z obežnej dráhy za bieleho dňa a dokonca ide o záber skoro v protisvetle. Treba si to ale pozrieť na Sputniku, kde je záber väčší. Ide ich teda nafotiť aj na osvetlenej strane našej planéty a malo by to byť rovnako možné aj na Mesiaci a ešte viac pretože mesiac nemá takú veľkú odrazivosť svetla ako Zem s bielymi oblakmi.
cz.sputniknews.com/.../...

Našli sa típkovia ktorí tvrdia že ide iba o ilustračné fotografie kde sú hviezdy naschval dorobené, alebo ide o prach, alebo sú zábery prepálené preexponované

Súvisiaci obrázok

Vedci zistili, že máme tri, nie dva Van Allenove radiačné pásy, trauma môže viesť k schizofrénii a k Marsu vraj máme letieť už v roku 2018. Týždeň vo vede.
1. mar 2013 o 13:59 TOMÁŠ PROKOPČÁK
Našu planétu chránia Van Allenove radiačné pásy, ktoré zachytávajú žiarenie zo Slnka. Dvojica sond mala pôvodne skúmať dva tieto pásy, vedci však zistili, že družice NASA našli tretí. Vedci si pritom pri tomto objave najskôr mysleli, že majú poškodené prístroje. 


nature.com/.../...
Čítajte viac: tech.sme.sk/.../...
Objav je veľmi dôležitý nielen z čisto poznávacieho hľadiska, ale aj prakticky. Aktuálna konfigurácia radiačných pásov totiž vplýva na satelity a kozmické lode a môže ohroziť zdravie a životy astronautov.
Nafukovanie radiačných pásov zvýšeným prísunom častíc od Slnka je stále pomerne záhadný jav. Očividne podobné prejavy slnečnej aktivity totiž môžu vyvolať celkom odlišné zmeny pásov. Niekedy dokonca napriek očakávaniu nevyvolajú nijaké.
aktuality.sk/.../...
Magnetické pole Zeme dokáže udržať pri živote častice antihmoty, ktoré by za iných okolností okamžite zmizli v záblesku po kolízii s "normálnou" hmotou. K anihilácii častíc antiprotónov však nakoniec dôjde, ich životnosť sa odhaduje na minúty až hodiny. Prítomnosť antihmoty v magnetickom poli Zeme bola teoreticky predpovedaná už dávnejšie spolu s víziou, že túto antihmotu by mohli čerpať vesmírne lode budúcnosti pred cestou do vzdialených destinácií.
Dvadsaťosem antiprotónov zachytených v špirálovitej orbite okolo línií magnetického poľa objavil prístroj PAMELA, ktorý sa nachádza na jednej z ruských komerčných družíc. Vedci uviedli, že sa ich podarilo nájsť tak málo, pretože satelit prelietava len cez malý úsek radiačného pása. Predpokladá sa, že antihmota sa nachádza popri celom obvode radiačných pásov, ktorým sa hovorí aj Van Allenove pásy radiácie. „Hovoríme o miliardách častíc (antiprotónov), “ uviedol pre magazín NewScientist Francesco Cafagna z talianskej Univerzity v Bari. Výsledky výskumu spolu s kolegami zverejnil v časopise Astrophysical Journal Letters.
vat.pravda.sk/.../...

Tak že máme tu tretí Van Allenov pás o jeho energetických hodnotách sa ale radšej nepíše. No máme tu ďalšie objavy o ktorých program Apollo nemal ani potuchy. V oblastiach Van Allenových pásov sa nachádza aj antihmota.

Ruský vedci vyvinuli super pevné polymery schopné nahradiť kovy

Ruští vědci vyvinuli super pevné polymery schopné nahradit kovy

© Foto: Russian Foundation for Advanced Research Projects

SVĚT
Získat krátkou URL

Ruští vědci se naučili působit na vlastnosti polymerů na molekulární úrovni a vyvinuli super pevné látky, jež dokáží nahradit kovy, sdělili RIA Novosti ve Fondu perspektivních výzkumů (FPI).

„Vědci z Kabardinsko-Balkarské Berbekovovy státní univerzity vyvinuli novou generaci super konstrukčních polymerů. Získané látky jsou úsporné, odolné vůči teplu a mrazu a také vůči radiaci a víc než dvakrát lehčí než hliník," praví se v zprávě.
Tyto vlastnosti se dají ovládat na molekulární úrovni a od základu se měnit. Výrobky z těchto materiálů bude možné vyrábět jak tradičními způsoby, tak 3D tiskem.
Fond informoval, že nové látky mají být použity ve výstavbě letadel, výrobě raket a aut, v lékařství, ropném a plynařském odvětví, v zařízeních fungujících v extrémních teplotních podmínkách, včetně v Arktidě a v kosmu.

Neblaznite, prvi ludia na mesiaci boli Madari. Este davno daaavno Attila Hun vystrelil z Balatonu vesmirny korab na paprikovy pohon. Volal sa Panonia Išteném 2 a uspesne obletel 3x mesiac, Kanadu, Antarktidu, Beunos Aires, Vladivostok a Kuala Lumpur. Odvtedy si Madarski šovinisti narokuju tieto uzemia ktore im pravom patria a ktore im berieme.

pani, co ste odbornici do fotografovania, co ja nie som... o foteni viete viac nez ja, to nepopieram. neboli ste na Mesiaci, ani ja, neviete ako su tam podmienky, vasa teoria je tiez len teoria, ako ta moja. a ked uz sme pri tom, samotni astronauti na tlacovke sa nevedeli zhodnut na odpovedi, ked im dal reporter otazku, ci videli hviezdy z povrchu Mesiaca. Kaslite na fotky, technologia fotenia je dnes tiez milion-krat kvalitnejsia, ako tomu bolo 46 rokov dozadu! Naucte sa nieco o ludskom spravani a pouvazujte, preco sa clovek po takom milniku historie ludstva, co pristatie na Mesiaci urcite je, stiahol do ustrania. Ani ako silno veriaci neodprisahal na bibliu, ze kracal po Mesiaci, z vysvetlenim ze biblia je pravdepodobne falosna. Naivkam a slabomyslenym to nic nehovori, viem...samozrejme ze to bol podvod, amici boli su a vzdy budu zaostalejsi nez rusi. preco potom mal Armstrong zakaz poskytovania rozhovorov pre media osamote? museli nanho dohliadat aby nic nevykecal. a cele to zacalo tak nevinne, umelymi kozami. amerika by sa mala premenovat na FakeLand alebo Land of Fakes.

fešáci tu pod mojím príspevkom, bolí ste tam, že viete na 100% povedať, že to tak bolo? nie...tak potom? ako môže niekto hovoriť o veci, keď to nevidel, nebol tam, dokonca ani nežil v danej dobe?...áno, na Mesiaci sú americké lunochody a panely na meranie vzdialenosti Zem - Mesiac, ale to ešte neznamená že ich tam muselo vyniesť apollo 11....takže prosím vás, nehovorte o veciach, že tak to muselo byť a nijak inak, lebo neviete ani vy, ani ja, ani nikto, iba pár ľudí, ktorí už možno ani nežijú....
https://www.aktuality.sk/diskusia/300321/pristal-clovek-na-mesiaci-znamy-vedec-dal-na-frak-konspiracnym-teoretikom/5/

Živí stážisté na Měsíci - http://youtube.com/watch?v=IQ9K6swDgoQ
Nedokreslené stopy na Měsíci - http://youtube.com/watch?v=Qc2kijG8YdY
Předčasné oddělení - http://youtube.com/watch?v=NgjuyJvALZE
Žádný kráter - http://youtube.com/watch?v=yEQNZQdJFtI
Živé vlajky - http://youtube.com/watch?v=Zr76qSQ9ZQQ
Kameny a lháři - http://youtube.com/watch?v=4AQQHTjeMkA
Kde jsou hvězdy? - http://youtube.com/watch?v=n5iKflx0JdQ
Důkaz D kameny, signály - http://youtube.com/watch?v=8op08e5KpqY
Apollo falšování videa - http://youtube.com/watch?v=vifAShq2tvc
Veľmi dobrý článok a diskusia tu:  http://leva-net.webnode.cz/products/program-apollo-a-zastance-v-nesnazich/


Nebo tam i pohodíme fotku v igelitovém sáčku a co?
http://www.hq.nasa.gov/alsj/a16/AS16-117-18841HR.jpg
Apollo 16 přistálo poblíž rovníku. Tam je teplota na Slunci (jak bylo foto pořízeno) 134°C:
http://lro.gsfc.nasa.gov/moonfacts.html
http://web.archive.org/web/20090605195859/http://lro.gsfc.nasa.gov/moonf...
http://postimg.org/image/5q65thmsx/
...ale speciální superigelitový sáček z 70 let tohle bez problémů ustál, stejně jako vyvolané rodinné foto astroNOTa :))))

     Potvrzeno: americké přistání na Měsíci byl podvod...

             http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/3424-silna-rana-pro-usa-pristani-na-mesici-jsem-natocil-byl-to-podvod-priznal-reziser-stanley-kubrick


Hviezdy z orbity za bieleho dňa na 1,58 minúte: https://www.youtube.com/watch?v=a05P1rR0KGw
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9365-politici-facebook-falesne-zpravy

Ale toto je zaujímavé:
 25.02.2018
Vědci z Institutu kosmických výzkumů v Boulderu (stát Colorado, USA) zjistili, že voda se nachází po celém povrchu Měsíce a není omezena polárními oblastmi. Uvádí to NASA s odkazem na výzkum uveřejněný v Nature Geoscience.

K takovým závěrům došli vědci na základě analýzy dvou orbitálních sond. V NASA předpokládají, že tyto výsledky pomohou pochopit, jestli je možné používat vodu na Měsíci jako zdroj. Jestliže je snadno dostupná, mohou ji kolonizátoři brát jako pitnou a také z ní získávat kyslík.

„Ukázalo se, že není důležité, v jakou denní dobu a na jakou část Měsíce se díváme, signatura vody je všude, voda je spojena s povrchem družice Země a její přítomnost nezávisí na složení měsíční půdy," vysvětlil spoluautor výzkumu Joshua Bandfield.
Ako to že z mesačných vzoriek dovezených Apollo posádkami to nedokázali vyzistiť už pred päťdesatimi rokmi.
Výsledky výzkumu vědců z Boulderu odporují dříve získaným údajům, že voda se nachází většinou v polárních zeměpisných šířkách Měsíce a její signatura slábne během měsíčního dne (29,5 dní Země), upřesnili v NASA.
cz.sputniknews.com/.../...
Tak že je tam voda, je tam Hélium 3. Je tam všetko pre existenciu základní, teda bude dostatok kyslíka predovšetkým a doposial sa tam nikto neponáhla resp. nikto nie je schopný tam zatiaľ letieť. 

Silná rána pro USA: Přistání na Měsíci jsem natočil, byl to podvod, přiznal režisér Stanley KubrickNapsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 30020

Nedávno bylo publikováno video, které se tváří, že je z roku 1999 a že na něm hovoří již zesnulý režisér Stanley Kubrick, o kterém se už dlouho mezi konspiračními teoretiky mluvilo jako o možném autorovi falešných záběrů z přistání Američanů na Měsíci. Některé zpravodajské servery tuto zprávu přijaly jako důkaz, že Američané na Měsíci skutečně nebyli, jinde poukazují na možný podvrh. Jak je to doopravdy?

Potvrzeno: americké přistání na Měsíci byl podvod

Stanley Kubrick: „Americká přistání na Měsíci byl podvod a já jsem byl ten, kdo to natočil.“
V rozhovoru slavný režisér na smrtelném loži podrobně a zasvěceně vyprávěl o tom, že všechny výsadky na Měsíc zfalšovala NASA a že on všechno natočil na Zemi. Tak za mnohaletým bezprecedentním měsíčním podvodem USA učinilo konečnou tečku přiznání světoznámého hollywoodského režiséra.
Rozhovor byl publikován 15 let po režisérově smrti. V březnu 1999, tři dny před Kubrickovou smrtí jej natočil režisér T. Murray. Předtím však byl přinucen podepsat dohodu o 88 stranách, v níž se zavázal k patnáctileté mlčenlivosti ode dne Kubrickovy smrti.
Předsmrtné Kubrickovo interview se stalo opravdovou senzací po celém světě. Abyste si udělali představu o jejím rozsahu, stačí se podívat na Google.
http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/3424-silna-rana-pro-usa-pristani-na-mesici-jsem-natocil-byl-to-podvod-priznal-reziser-stanley-kubrick

 Jak krásné, jasné a nepředstvitelně nádherné musí být vidět hvězdy na Měsíci, kdy není nikde poblíž rušivé světlo ze Země... že? Albedo Země je 0,39 (39% světla se odrazí zpět) zatímco albedo Měsíce je 0,07 (7% světla se odrazí zpět). Když jsou hvězdy tak nádherné, že je popisují astronauti shodně jako nejsilnější zážitek z letu na oběžné dráze a toto se děje vedle tělesa s 5,5x větším odrazem světla obklopeném atmosférou jenž vyzařuje jak šílená... tak na Měsíci bez atmosféry a s odrazností na úrovni asfaltu jistě hvězdy nebudou vidět ;)

   
Tu je prepis  rozhovoru s režisérom Stanley  Kubrickom
 K: Jsem hodně zaneprázdněn mojí prací, vylepšováním – riskuji hodně…
T: Proč mi chcete dát tenhle rozhovor?
K: Je to poprvé co dávám rozhovor na toto téma. (povzdechne si)
T: Chápu, dejte si čas kolik potřebujete.
K: Byl jsem s tím vždycky v konfliktu, ale nikdy jsem si to tolik nepřipouštěl až posledních pár let. Byl jsem unešený tou velkou šancí, příležitostí a výzvou něco takového produkovat stejně jako kdyby šlo regulérní film, jako jakýkoliv můj regulérní film, bez nutnosti přemýšlet tolik – uff – o důsledcích, které to může mít pro společnost, když to bude kdy odhaleno.
T: O čem to mluvíte? Umírám zvědavostí konečně se dozvědět o čem to mluvíte.
K: Dobře, je to svého druhu zpověď. Jde o film, který jsem udělal a nikdo o tom neví.
T: Jde o film, který jste udělal a nikdo neví, že jste ho dělal vy? Rozumím vám správně?
K: Ano, máte pravdu. Není to fascinující? Zaujalo vás to?

K: Podílel jsem se na obrovském podvodu na Americké veřejnosti, což je momentálně detail. V celé věci je zainteresována vláda USA a NASA. Přistání na Měsíci bylo zfalšováno; všechno kolem přistání na Měsíci bylo falešné a já byl ten, kdo to natočil.
T: Ok. (smích) Počkejte, o čem to mluvíte…? To myslíte vážně? Jako že fakt?
K: Jo, myslím to vážně. Smrtelně vážně.
K: Ano, byl to podvod.
T: Ok, počkejte, počkejte…
T: Já nechci, aby tohle byl film s ohodnocením R (R: nevhodné pro děti a mládež), ale naprosto vážně, naprosto čistě a vážně…
T: Já, já, já pracoval téměř osm měsíců na tom, abychom zabezpečili toto životně jedinečné interview, které snad nikdo jiný neměl příležitost dostat. Na místo, abychom se bavili o vašich 16 filmech, které znám od svého dětství… Vy mi tu říkáte, že jsme nepřistáli na Měsíci?
K: Ne, nepřistáli.
K: Nebylo to skutečné.
T: Přistání na měsíci byl podvod?
K: e, e, e… smyšlené přistání na Měsíci. Byla to fantasie, nebylo to skutečné.
K: Nemyslíte si, že je to důležité, aby tohle lidé věděli?
T: Přistání na Měsíci v 69., které bylo dva roky před mým narozením…
K: Je totální fikce!
T: Totální fikce…
T: To je to? To je ta 15letá věc! Teď to dává smysl. To je důvod, proč já to můžu zveřejnit až za 15 let. To dává rozhodně smysl.
T: Přistáli jsme… my jsme nepřistáli na Měsíci – to vy říkáte?
K: Ano, nepřistáli jsme.
T: Proč mi to říkáte?
K: e, e, e – obrovský podvod. Naprosto jedinečný podvod spáchaný proti všem. Měli by to vědět.
K: Nixon chtěl – uff, oni plánovali, yeah, on chtěl tohle zfalšovat – to přistání na Měsíci.
T: Vy předpokládáte, že lidé nechtějí znát pravdu o světě, realitě, o přistání na Měsíci…?
K: Vládá o tom ví, podílela se na mnoha podvodech a podvodech plynoucích z jiných podvodů.
T: Jak jste ukončil spolupráci? Byl jste zapleten do toho podvodu?
K: Nechtěl jsem to už dělat.
T: Rozhodně jsem nečekal, že rozhovor půjde tímto směrem!
K: Bylo to s mojí pomocí, bylo to díky mne, byl jsem u toho a to je to co mne na tom trápí.
T: Mám s vámi jen tento vymezený čas. Jsem ochotný s vámi mluvit o čemkoliv, ale…
T: To snad ne… Není to nějaký druh vtipu nebo…
K: Ne, to není.
T: … nebo nějaký film ve filmu.
K: Nežertuji. Ne!
T: Dobře.
K: Konspirační teoretici měli v tomto případě pravdu.
T: Teď nevím, na co se mám ptát dříve.
K: Věděl jsem, že je to špatné – já jen … jsem nevěřil tomu, že ten podvod bude tak velký.
T: Ale udělal jste to.
K: Mělo to vliv na moji uměleckou integritu.
T: Jo, ale vy jste s tím nakonec souhlasil. Proč?
K: Dobře, ano, šlo prostě o to, že mne podstatě uplatili. Řečeno bez obalu, o tom to bylo. Byl to jen obyčejnej zasranej úplatek!
T: Proč mi to říkáte?
K: Je to velký podvod. Naprosto jedinečný podvod spáchaný proti všem. Všichni by to měli vědět! Nemyslíte si, že by lidé měli znát pravdu?
T: Proč jste to zfalšovali? Proč? Proč by vůbec kdy někdo chtěl udělat něco takového? Proč by vláda něco takového vůbec chtěla nebo potřebovala dělat…
K: Není tajemstvím, že NASA vždy chtěla splnit Kennedyho proroctví.
T: Vezměte to od začátku…
T: Upřímně řečeno, tohle moment, kdy mne on (Kubrick) dostal. Myslím tím to, když jsem si skutečně představil sebe v jeho situaci, že mluví pravdu a že on byl konfrontován s touto příležitostí. Říkal jsem si: pokud by taková šance s pravděpodobností jedna ku miliardě v mém životě nastala, jak bych se zachoval já?
T: Jo, on chtěl schválit všechny body. Byl toho názoru, nemohl udělat nic lepšího než tohle.
T: Velký konflikt. Bože, myslím, nedokážu si představit, že bych tuhle příležitost dostal. Na jedné straně bych to nejspíš chtěl dělat, ale pak bych asi chtěl říci, že jsem se podílel na trestném činu a lži…
T: Záleží na tom, ale můj odhad by byl… ne, když jste dobrý člověk, ale vy jste to chtěl dělat.
K: Spielberg, … Scorsese, ani Woody Allen, nikdo z nich by to neudělal.
T: Přiznám se, že bych to nejspíš udělal taky. Já bych to udělal.
K: Jo, taky mne to dostalo. Hodně vám mažou met kolem pusy, než-li tomu podlehnete.
T: Prostě, že jste nelepší a tak?
K: Jo, jo – a já jsem s nimi souhlasil.
T: Proč to říkáte světu? Proč svět potřebuje vědět, že přistání na Měsíci nebyla skutečná a že vy jste je zfalšoval?
K: … která považuji za mistrovské dílo.
T: A vy se pod to nemůžete podepsat a nebo o tom (veřejně) mluvit…
K: No, mluvím o tom teď…
T: Pravda, ale za 10 až 15 let budete mrtvý…
K: Jo, deset nebo 15 let – něco takového.
T: Takže o tom nemůžete říct ani Roger Ebertovi. Není to frustrující?
T: Proč to zfalšovali? Proč by to dělali?
K: Protože je nemožné se tam dostat.
T: Ok, back up, back up, back up…
Pokračovanie pod fotoreportážou- Podľa posledných info ide údajne o hoax zámerne vyrobený pre diskreditáciu spochybňovačov USA mesačnej misie Apollo. Nemyslím si že toto zachráni USA pred prevalením pravdy. Mesačná obloha bez hviezd je jasným dôkazom USA podvodu.
http://www.fakingsituejsn.szm.com/aktualne9.html

Najčerstvejšia správička na túto žeravú tému:

Čínský lunární rover nenašel žádné důkazy o americkém přistání na Měsíci

 26, 2016
Na horizontu je nový skandál, když vysoce postavení činitelé čínského kosmického programu nazvali americké přistání na Měsíci za „naprostý hoax“, hlásí pekingský Daily Express. K tomuto skandálnímu prohlášení došlo poté, co čínský měsíční rover údajně nemohl najít žádný důkaz amerického přistání na Měsíci.
Rover pořídil tisíce fotek a Číňané po jejich analýze zjistili, že tam žádné stopy po těchto přistáních na měsíci nejsou. Teď čínský kosmický program zahájil petici podepsanou už 200 z jejich vysokých činitelů, která se od americké vlády dožaduje vysvětlení a zveřejnění tajných informací NASA, které skoncují se spekulacemi a poskytnou definitivní důkaz o americkém přistání na Měsíci.
Nebo je to možná jen propracovaný hoax, jehož jediným účelem je obalamutit svět, aby uvěřil schopnostem jejich kosmického programu. Ať je to jakkoliv, je třeba, aby s tím vyšli na světlo a řekli pravdu.
Tuto petici už podepsal i jeden ze světově uznávaných jaderných inženýrů Jurij Ignatijevič Muchin a četní další prominentní ruští inženýři a i bývalí agenti KGB. Ti všichni tvrdí, že ruská vláda „byla s touto situací už od 70. let celou dobu obeznámena.“
Všechna tato tvrzení jsou vodou na mlýn konspiračním teoretikům, kteří se už celá desetiletí pokouší přesvědčit obecnou veřejnost, že Amerika nikdy na Měsíci nepřistála a že všechna ta přistání byla jen propracovaný plán k obelstění Ruska, aby uvěřilo, že ho v kosmických závodech předhonili.
Zdroj: 

Příznivci konspiračních teorií:


Máme další důkazy, že Američané na Měsíci nebyli!
Podle zastánců konspiračních teorií jezdil lunární rover ve skutečnosti pouze po Zemi.
Byli Američané na Měsíci, nebo ne? Zastánci konspirací tvrdí, že nás NASA vodí za nos, a své tvrzení se snaží doložit na následujících fotografiích. Je na nich lunární rover (LRV), kterým byly vybaveny posádky tří letů Apollo – 15, 16 a 17.
Vozítko, kterému se přezdívalo také „moon buggy“, stojí na povrchu Měsíce ve vrstvě prachu. V prachu jsou zřetelně vidět stopy astronautů, ale stopy po kolech roveru chybí. Jak se tedy vozítko dostalo na místo? Vážilo 210 kg, vezlo technické vybavení plus astronauty, tak by v prachu stopy logicky nechat muselo. Že by ho na povrch spustili speciálním jeřábem? To asi těžko.
Stopy astronautů v prachu jsou všude kolem. Kde jsou ale ty, které v něm mělo zanechat měsíční vozítko?
Stopy astronautů v prachu jsou všude kolem. Kde jsou ale ty, které v něm mělo zanechat měsíční vozítko?
„Přesně na takových maličkostech ztroskotají nakonec všechny mystifikace,“ uzavírají pochybovači, kteří nevěří, že mise Apollo byla reálná.
Zdroj: oko-planet.su

Piovarči 2017-03-24 15:39
Najväčší trpajzlik je tu Apollo 11
Američania na Mesiaci zrejme vôbec neboli inak by tam už dávno mali základňu. Najviac sa mi páčia tie UFA nafotené Lunárnymi expedíciami:-)

Tak isto iste je to UFO:-) UFO štúdiové kulisy:-DDD

Pozrime sa na tie fenomény na Mesiaci sa to len hemží podivnými ufómi priamo z dielne NASA. Zasa nejaké odlesky z projekčného plátna?

Dron pri nepodarenom štarte Falcona 9. Titulky správ zneli. Bol Falcon 9 zničený mimozemským zariadením? No samozrejme takto možno ľahko zhodiť čokoľvek na mimoňou fikané nie?
Ale k veci USA robia nepríjemnosti Rusku už aj zvnútra opätovným huckaním Čečencov. Toto je presne ich rukopis.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10078-teroriste-utok-ruska-armada-puint
Piovarči 2017-03-24 15:54

Darmo Mesiac je plný UFONOV preto sa odtiaľ Američania museli vypratať:-DDD

Aj tento muž pracoval pre vládu s mimozemšťanmi
Americký inžinier Boyd Bushman, ktorý sa vyhlasoval za vedca a tvrdil, že pracoval vo firme s pokročilými technológiami Lockheed Martin, sa vlani v auguste, krátko pred svojou smrťou rozhodol odhaliť rúško tajomstva ohľadom mysterióznej Oblasti 51.
Jednoznačná ukážka USA kamufláže. Tesne pár dní pred smrťou:-))

Amíci sa už priznali

Najnovšie kroky CIA
Americká tajná služba nedávno odhalila, že veľké množstvo hlásení neidentifikovan ých lietajúcich objektov (UFO) v minulosti boli v skutočnosti špionážne lietadlá. CIA na sociálnej sieti priznala, že najmenej za polovicou všetkých hlásených pozorovaní UFO v 50. a 60. rokoch minulého storočia boli v skutočnosti špionážne lietadlá USA. "Správy o neobvyklej aktivite na oblohe v 50. rokoch? To sme boli my."
premuza.joj.sk/.../...
APOLLO 11 stačilo?

Tak že ďalšia konširácia sa stala skutočnosťou USA kryli len svoje špionážne lietadlá a nezákonné pokosy na ľuďoch. Čierne helikoptéry bez označenia , dorezaný a odkrvený dobytok len v USA, muži v čiernom len v USA - jasné a logické dôkazy. Únosy do UFO začali v USA a za železnou oponou sa nekonali....
A potom UFO na oficiálnych záberoch NASA z povrchuMesiaca viacej ich je tu:
aragonit9.blogspot.sk/.../...

A toto všetko sme im niekoľko desaťročí žrali ako ovce to seno....

  Piovarči 2017-07-25 16:25
Možno veriť nejakému "serióznemu" výskumu v dnešnej dobe? Keď všetci klamú programovo a na objednávku a za veľké peniaze? A toto je západná demokracia, falš klam a podvod...
www.google.sk/.../.
fthmb.tqn.com/.../...)/about/german-language-simplified-56a36afe3df78cf7727d4b14.jpg

Piovarči 2017-07-25 15:21
Je to celkom jasné. Aldrin aj Armstrong boli veriaci a báli sa krivo prisahať na Bibliu.
Ako veriaci by som s tým nemal žiadny problém ak by som mal vymazať akékoľvek pochybnosti o tom že som kráčal po Mesiaci.
Toto bolo jednoznačné priznanie farby:-)

Už Ramsteini to vedeli:
aragonit9.blogspot.sk/.../...

Tak toto je signifikantné:-DDDDDD
Napokon to ostane už len na Rusoch.....
Čo si len počnú zástanci USA prvenstva a programu Apollo keď sa to naplno prevalí....www.youtube.com/.../


Ako sa vyrábajú záhadné stavby na Mesiaci:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat


            Aj 13-steho decembra sme dorazili na jazero aby sme sa v trojici pokúsili prekonať tvrdú prekážku na trinástom
            metri v Jaskyni nad Diamantovým vŕtaním....
            Jaskyniarska trojka pre túto nedeľu.....
            Vo vchode do jaskyne....
             Ráno na vode sa to zbehlo veľmi rýchlo..... Mal som rolu kuriča na základni a tak som nestíhal nástup do vody....
             Po kúpani sme sa  v diere zasa poriadne zapotili.....
             Rozmrazovanie nôh nad pecou:-)
            Fotenie vo vode je už tradícia.....
            Keď sme vyrazili do lomu vyčasilo sa a bolo nádherne.....
          Spoločné fotenie je už tradíciou.... a patrí k zábave okolo studenej vody....
             Ako v púštnych dunách......
            Prichádzajú stále nové tváre....
             Pod zosuvom na slniečku....
             Nástup ladoborcov ktorý som nestihol....
             Na jaskyniarskej striedačke v hlinenej stene....
             Prišla aj kamera z Oravskej televízie.....
            Peletón vyrazil na vodu s poriadnym šplachotom....
             Naši plavci po zateplení na rozohriatej základni....
            Radosť vo vode je veľká.....:-)
            Laco dnes plával  cez jazero tam a nazad ako jediný. Nestihol si zobrať ani plavák tak rýchlo sa to všetko zomlelo...
            A mal vraj dosť..:-)
             Všetko sa to ale zbehlo takto..... Najprv dorazili naši.....
             Potom prišli filmári s regionálnej televízie......
             A potom to už šlo ako po masle.... rýchla priam blesková vyzliekačka....
            Som sa nestihol ani spamätať a už sa točilo.....
             Takýto šrumec bol na verande....
             A náš ľadový guru Sväťo už aj šprintoval ku vode.....
             Ledva som stihol foťák odovzať Peťovi Janouškovi....
            Držte niekto to dieťa......
             A voda sa už čerí.....
              Prví ľadoví bobri sú už vo vode.... začala byť na brehu poriadna mela....
             A fučanie vo vode.... prihorúca bola.....:-)
            Dorazil som po funuse..... všetci mi zdrhli......
             Ale pár ľudí ešte ostalo jančiť pri brehu......
             Tak že som sa nemusel báť že sa utopím..... Do polky jazera vyplával aj Martin..... Ten má formu.... Mňa panika
             ďalej na vodu moc nepúšťa...  a nemá tu s tým nikto ani skúsenosti - všetko zdravé hlavy:-)
             Peťo temperuje s občasnými pauzami na brehu.....
             Martin pláva k brehu pred peletónom..... čo je takým čo im to funguje....
             Vyplával som aspoň borcom trochu oproti.... postupne by to mohlo byť stále "odvážnejšie".....
             Červené čiapočky sa približujú... darmo je to rozprávkové:-)
            Plavci sú v pohode a dobre namakaní....
            Ešte pár tréningou a možno sa aj ja odlepím od brehu na takých najmenej ak nie viac metrov:-)
            Plavci dnes plávali len 10 minút do polky jazera.... Keďže som vbehol do vody o minútku dve neskôr bol
            som vo vode len 8 minút, ale celkom stačilo:-) Nabudúce by už to mohlo byť tých 10 minút.....
             a plutvu na pozdrav....:-)
             Otužovanie na jazere si získava stále viac priaznivcov.....
             Otužilí národ to by bola hotová pohroma pre apatiéky.....
           Diaľkových plavcov je na vode stále viac....
             Konečne som si trošku aj zaplával.....
             Baby z Hippocampusu sú v skvelej forme.....
             Čo tam ten Peťo zasa babre...-)
             Z vody vybiehajú ďalší reprezentanti....
             Ostatní šli na rum na základňu....:-)
             Ale niečo sa zasa deje.....
             Náš ľadový medveď dáva interwiu.....
             Je to o zdraví z ľadu či chladu?
             Trápenie táto voda, ale vždy to stojí za to.....
            Otužilci sa rýchlo vytratili a my ešte zahrievame prekrehnuté chodidlá kým vyrazíme do terénu
             Vyšlo slniečko kráča sa nám nádherne....
             rezko ideme do toho.... takto krásne sme tu už dlho nemali.....
             Dnes vypraceme z diery aj nakopaný matroš keďže sme traja.....
             Maťo je nažhavený ako vždy a zalieza dnu vylámať tomu hnáty....:-)
             Peťo tu už dlhšie nebol....
            To zas bude veselo:-) Takto pohromade traja aragoniťáci to sa len tak nevidí:-)
             Peťo najskôr nazrel do šachty.....
            Takto to tu ešte nevidel....
             Dolu celkom žasol nad robotou čo sme tu odviedli....
             Tento peň budeme musieť rozbiť....
             Krútil hlavou že to tak dobre dobre šlo tie metre nadol.....
             Podarilo sa nám preboriť sa poza pilier do mäkšieho materiálu.....
              Tak takto sme tu my zarezávali..... kým on sa po horách podaromnici motal...:-)
            Z diery sme vytiahli 17 nákladov vápencovej drte a prachu.....
            Štand pred krátkym stúpaním.....
             Prebíjame sa tvrdou prepážkou poza pilier..... po niekoľkohodinovom úsili pri rýchlom striedaní sa nám to podarilo...
             Za pilierom je komín smerujúci nahor a pod nám je množstvo hliny....
            Uvidíme či tá hlinená sloj pod komínom pôjde niekde nižšie do masívu......
            Práca je tu veľmi unavujúca... pucku sme opäť zabudli dolu na základni.... mohli sme byť na tom lepšie....
             Čakanie na zahrievačku.....
             Teraz treba už len rozbiť pilier a pokúsiť sa raziť chodbu za ním....
             Maťo nastavil budíka aby sme nezmeškali vlak... naposledy sme ho stihli len tak tak....
             Budím zvonil na fajront lezieme von....

             Vonku poriadne fučí a je zima.... že by už prichádzala?
              Chcelo by to takúto úderku každý týždeň....
            Na základni dáme ešte hlt horúceho čaju prezlečieme a jucháme na vlak....

A potom príde správa storočia od samého Kubricka akoby zo záhrobia 15 rokov po jeho smrti - To čo sme tušili je odhalené a priznané..... V roce 1971 Kubrick ujel z USA do Velké Británie a v Americe se už nikdy neukázal. Všechny jeho následující filmy pak byly natočeny v Anglii.
Dlouhé roky režisér vedl život v ústraní, bál se o život. Podle ujištění anglických novin „Sun“ se režisér „bál, že bude zavražděn americkými tajnými službami, stejně jako ostatní účastníci televizního zajištění měsíční aféry USA“.
Režisér náhle zemřel údajně na infarkt v dokončovací fázi natáčení filmu „Eyes Wide Shut“, v němž hlavní role hráli Tom Cruise a Nicole Kidman. A byla to právě Nicole Kidmen, kdo v roce 2002 v rozhovoru pro americké noviny The National Enquirer řekla, že Kubrick byl zavražděn. Režisér jí zavolal 2 hodiny před oficiálním časem svého úmrtí a žádal ji, aby nejezdila do Hertfordshire, kde, jak sám řekl, „nás všechny otráví tak rychle, že si nestihneme ani kýchnout“.
Podle tvrzení britských novinářů členové Národní agentury pro bezpečnost USA se poprve pokusili Kubricka zabít už v roce 1979. Násilný charakter Kubrickovy smrti 7. března 1999 v anglickém Harpenden (Hertfordshire) později potvrdila i jeho žena. V létě roku 2003 v rozhovoru pro francouzskou televizi a později 16. listopadu téhož roku v rámci pořadu „Temná strana Měsíce“ (TV kanál CBC Newsworld) vdova po režisérovi, německá herečka Christiane Kubrick (Christiane Susanne Harlan) učinila veřejné prohlášení, jehož podstatou bylo následující:
V době, kdy si SSSR již celkově osvojoval vesmír, prezident USA Richard Nixon, podle vdovy inspirovaný vědecko-fantastickým filmem jejího manžela – který později vešel do historie jako jedno z nejlepších děl Hollywoodu (2001: Vesmírná odyssea, 1968) – vyzval režiséra spolu s ostatními hollywoodskými profesionály, aby „zachránili národní čest a důstojnost Spojených států“. Což mistři z „továrny na sny“ vedení Kubrickem také udělali. Rozhodnutí o falšování provedl osobně prezident USA.
Taková prohlášení od účastníků tohoto „projektu“ však zazněla už dříve. Zejména raketový inženýr Bill Keyzing (Vill Kaysing), který pracoval v Rocketdyne, společnosti stavějící raketové motory pro program Apollo a který je autorem knihy „Nikdy jsme nelétali na Měsíc. Americký podvod za 30 miliard dolarů“ (We Never Went to the Moon: America’s Thirty Billion Dollar Swindle). Vyšla v roce 1974 a jejím spoluautorem byl Randy Reid. Ten rovněž potvrdil, že údajná reportáž z přímého přenosu přistání lunárního modulu NASA je falešná a byla natočena na Zemi. Pro natáčení byl použit vojenský polygon v Nevadské poušti. Na snímcích pořízených v různých časech ruskými průzkumnými satelity můžeme jasně vidět obrovské hangáry a skvrny kráterů napodobující měsíční povrch. Právě tam vznikly záběry ze všech „měsíčních expedic“ natočené hollywoodskými specialisty.
Odvážlivci byli dokonce i mezi samotnými astronauty. Tak například americký astronaut Brian O’Leary, když reagoval na přímou otázku, řekl, že „nemůže dát stoprocentní garanci, že Neil Armstrong a Edwin Aldrin vlastně chodil na Měsíci“. Nicméně, až teprve nyní, po bezprostředním doznání samotného Stanley Kubricka – celosvětově uznávaného hollywoodského režiséra – celá aféra dostala tu správně výživnou tečku.Shrnutí některých argumentů, které podporují myšlenku, že přistání na Měsíci, v podobě prezentované veřejnosti, bylo buď částečně a nebo zcela zfalšováno:
 • Astronauti trpěli amnézií. Na otázky novinářů nedokázali konkrétně popsat, jaké to bylo na Měsíci a co všechno viděli. Odpovědi byly velmi obecné.
 • První člověk na Měsíci, Neil Armstrong, odmítal dávat rozhovory.
 • prezentaci vyzval Armstrong další generace, aby pátrali po skutečné pravdě tam venku. Mnozí soudí, že tím narážel na fakt, že přistání na Měsíci bylo mediálně zmanipulováno.
 • NASA nikdy nezveřejnila fotografie hvězdné oblohy z povrchu Měsíce.
 • NASA nikdy nedala k dispozici fotografie povrchu Měsíce ve vysokém rozlišení.
 • NASA nikdy neposkytla fotografie povrchu Měsíce v přirozených barvách (barvy, které mohli vidět i astronauti misí Apollo.) Zůstává tedy otázkou, proč jsou fotky černobílé?
 • Čínská mise Nefritový králík z roku 2013 ukázala, že povrch Měsíce je výrazně dohněda, což je v rozporu s černobílými i barevnými fotografiemi z dílny NASA.
 • Na přípravě mise Apollo se podílely tisíce lidí, kteří projektovali a stavěli vesmírné lodě a vybavení do nich. Někteří uvedli, že se podíleli na výrobě dřevených maket 1:1. Dle jejich slov to spíše připomínalo tvorbu filmových kulis.
 • Dodnes existují realistické modely povrchu Měsíce: NASA: Simulace přistání na Měsíci, které používali astronauti pro simulaci přistání na povrch Měsíce. Je k dispozici celý glób Měsíce, koridor, kterým astronauti měli proletět během přistání, Moře klidu z výšky a pak reálný model 1:1, který byl vytvořen v Nevadské poušti.
 • Astronaut Edgar Mitchell (člen posádky A14) v jednom z  rozhorů uvedl, že lidé sice byli na Měsíci, ale skutečnost prezentovaná veřejnosti je odlišná od toho, jak to doopravdy probíhalo.
 • Astronaut Brian O’Leary uvedl, že nemůže dát stoprocentní garanci, že Neil Armstrong a Edwin Aldrin vlastně chodil na Měsíci.
 • Steven Greer uvedl, že jsme sice na Měsíci byli, ale celý průběh byl předtočen. Natočené záběry byly pak použity při tzv. živém vysílání.
 • Na filmových záběrech a fotografiích z (údajného) povrchu Měsíce jsou chyby: pohybující se vlajka, nekonzistentní směry stínů, značky na rekvizitách, chybějící stopy po raketovém motoru nebo vozítku.
 • Mise Apollo 13 byla filmovým dramatem. Přitáhla lidi zpět ke sledování reality show.
 • Ve 40. letech Nacistické Německo mimo jiné i našem území testovalo Hanebu – létající stroje na antigravitační pohon. Tyto stroje měly být po válce přesunuty do USA v rámci projektu paperclip (Kancelářská sponka).
 • Je třeba chápat, že Rusko ve stejné době řešilo zfalšovaní letu kosmonauta Gagarina. Rusko bylo tedy ve stejné pozici jako USA. Vytvářeli propagandistickou realitu.
 • Henry Deacon uvedl: „Byli jsme tam s jistou pomocí.“ Pak řekl: „Měli jsme vyspělou technologii, která nebyla součástí oficiálního programu Apollo. Nebyla součástí uznávané vědy té doby, což nám pomohlo dostat se skrz Van Allenovy pásy.“
 • Pro let na Měsíc je třeba překonat mj. radiační pásmo tzv. Van Allenovy pásy. NASA o nich během mísí Apollo věděla. Přesto se jejich důkladným výzkumem a dopadem na zdraví astronautů začala zabývat až na počátku 21. století!
 • Video z oběžné dráhy Země, které ukazuje, jak byly falšovány záběry letu na Měsíc:
Sueneé: Na internetu kolují zvěsti, že osoba prezentovaná na výše uvedených videích je jen herec a že nejde o skutečného Stanleyho Kubricka. Herec se prý jmenuje Tom. Celé jeho jméno ale nikdo neuvádí. Pokud by šlo o herce (jinou osobu), pak by bylo dobré znát i jeho další role nebo třeba i celé jeho jméno. Porovnal někdo fotografie?
Osobně jsem toho názoru, že jsme na Měsíc doletěli, ale s použitím mnohem modernější techniky, než-li byla kdy představena široké veřejnosti.
Zda mise Apollo (ne)byly skutečné nemá vliv na to, že lidé dnes běžně létají na ISS. Jde totiž o nízký orbit, který je technologicky snáze dosažitelný.
 http://www.suenee.cz/stanley-kubrick-zfalsoval-jsem-pristani-na-mesici-prepis-rozhovoru/


Poznámka od chipstone:
V tomto materiálu kromě samotného faktu zveřejnění podvodu jsou pro mě zajímavé především tyto tři body.
První se týká skutečnosti, že vše bylo zveřejněno právě nyní. Garance mlčenlivosti 15 let vypadá dost divně. Proč zrovna 15 a ne 25, 50,…?
Druhý zajímavý moment je spojen se zvláštností Kubrickova životopisu, který velmi brzy po vytvoření snímku odjel do Británie, kde byl pravděpodobně zavražděn v roce 1999. Zajímavý je nikoli fakt samotné vraždy, i když v roce 1999, kdy se zabrzdil rozpad Ruska, může mít svůj význam. Zajímavé je to tím, že to byla právě Velká Británie, která je jedním z hlavních opěrných bodů MEC. Je to možná až příliš dlouho před dnešním naplánovaným pádem mýtu o velikosti Spojených států. Protože ničím jiným, kromě přání pokořit státní elit u USA zveřejněním tohoto rozhovoru, to vysvětlit nelze. Ale přesto jsme rádi, že kostlivci začínají vypadávat ze skříní. A jsem si jist, že to není poslední významné sdělení o falšování historie.
A ještě poslední moment. Klidně si můžeme myslet, že i tento rozhovor je padělek. Je sice vysoce pravděpodobné, že je pravý, ale i kdyby nebyl, nevadí. Zdá se, že světové mínění už přijalo skutečnost, že mise na Měsíc byla podvodem. A jako falešnou ji odnynějška budou chápat. A to je na každý pád hodně černá skvrna na image státní elity USA.
Zdroj: http://politikus.ru/articles/65345-v-lunnoy-afere-ssha-postavlena-zhirnaya-tochka.html

Martin Horus napsal:
Porovnával jsem snímky Kubricka z roku úmrtí a docela s protagonistou sedí, včetně bradavic.
NASA tvrdí že se ztratil originál filmu. Ovšem důvod je prostý. Tenkrát ti podvodníci netušili, že jednou budou média digitalizována, takže by se dalo zjistit jestli je to podvrh, zřejmě zmizel hluboko v trezoru.

  Standa napsal:
Kde NASA tvrdí, že se ztratil originál filmu?
Podle toho, co vím, se ztratil pouze magnetický záznam telemetrického kanálu, kterým se kromě jiného přenášel i obraz televizního přenosu. Ten sa pak po konverzi zaznamenával na filmy a možná i první videa.
Originály filmů (70mm z fotoaparátů i 16mm z kamer) jsou zachovány.
Ta část záznamu telemetrie, kterou přenášela australká retranslační stanice, se ale našla v jejím archivu.

Co se týče toho porovnání: mohl byste prosím odkázat fotku, s níž jste to porovnával?
Já použil fotku z doby, kdy mu bylo zhruba 60. pozdější jsem nenašel. Zemřel ve věku 70 let

 Martin Horus napsal:
Prohlášení z roku 2006 …“Už dlouho jsme je neviděli. Hledali jsme je více než rok, ale neobjevily se,“ dává mluvčí NASA Grey Hautaluoma najevo, že pásky se asi jen tak neobjeví.
Jak kdyby to Grey věděl že, když pak náhle se….po letech se jakýsi záznam, ale už řádně zdigitalizovaný objeví jako by náhodou v Austrálii, takže kde je ten původní ?
Kubrick zemřel nebo byl odstraněn v roce ´99. Podívej se na fotky z té doby a porovnej.
PS: oficiální důvod smrti  infarkt ve spánku, jak jednoduché že. Každopádně už kdysi se tvrdilo, že pravdu o natočení přistání zakomponoval do svých filmů, stačí se podívat a přemýšlet. M

 Motejl napsal:
Vložit foto mi nejde, tak tedy odkaz…http://www.flatearthconspiracy.com/the-hoax-of-the-century-is-a-hoax-its-not-kubrick/

Video s Kubrickem je totální podvod. Jakou pravdu má zakrýt?
Zdroj: http://stopmensonges.com/la-video-de-kubrick-est-totalement-fausse-volonte-de-cacher-la-supercherie/
par christophe - déc 16, 2015
Překlad: Orgonet
Video s režisérem Stanley Kubrickem, kde odhaluje, že nafilmoval přistání na Měsíci, je falešné. Toto video sice způsobilo na internetu rozruch, ale člověk, který v něm vystupuje, není Kubrick, nýbrž je to herec zvaný Tom, jak můžete vidět níže.

Celé se to jeví jako špatný vtip. Jaký zájem mohl někdo mít, aby udělat takové video? Diskreditovat hledače pravdy? Trošku si z lidí vystřelit? Komu je prospěšný tento vtip, kterému se dostalo tak velké propagace?

Je silně možné, že toto video bylo vypuštěno kvůli tomu, aby byla diskreditována hypotéza, že sám Kubrick osobně natočil videa s přistáními na Měsici. Je to stará dobrá metoda, jak smíchat pravdu se lží.


Co je lepšího než vyrobit falešné video s falešným Kubrickem, v němž přiznává, že natočil přistání? Tím bude navždy zakryta realita, že Kubrick skutečně nafilmoval přistání na Měsíci ve studiu. Což vše zdařile vytvořilo zmatek mezi některými hledači pravdy.

Jakmile se roznese, že video a rozhovor s „Kubrickem“ jsou falešné, pak kdykoli vystoupíte s hypotézou falešného přistání, hned na vás vyjedou s argumentem, že video s Kubrickem je fake. Falešné video je zřejmě velmi dobrá metoda ochrany, zástěrky pro skrytí pravé reality.
http://orgo-net.blogspot.sk/2015/12/video-s-kubrickem-je-totalni-podvod.html


Okna Overtona a americký měsíční program

17.12.2015 10:38TauRus

Narazil jsem na zajímavý článek, který se v ruském segmentu internetu objevil teprve dnes, ale zveřejněn byl “Daily Express Beijing” už před více než rokem.
Vrhá další světlo na vývoj “měsíční aféry”.
“200 vysoce postavených úředníků z Čínského kosmického programu podepsali petici, ve které požadují, aby byla zveřejněná tajná informace NASA, která se týká amerického letu na Měsíc. Tato informace je nutná, aby se světu dokázalo, že přistání astronautů na Měsíci nebylo pečlivě přepraveným podvodem, který měl za cíl oklamat světovou společnost o možnostech kosmických programů USA .
Tato petice vznikla po nedávné analýze fotografií z čínského lunochodu, který údajně nenašel žádné stopy přistání Američanů na Měsíci.
Světově proslulý ruský (jaderný) vědec Jurij Muchin také podepsal peticí, a s ním ještě 10 dalších vedoucích ruských inženýrů a bývalých pracovníků KGB, kteří tvrdí, že sovětská a ruská vláda o tom vždy věděla."
http://www.newscom.md/rus/top-rukovoditeli-kitajskoj-kosmicheskoj-programmi-virazili-svoe-vozmushenie-tem-faktom-chto-amerikanskie-visadki-na-lune-bili-polnim-obmanom.html
Originál publikace (aj):
http://worldnewsdailyreport.com/chinese-lunar-rover-finds-no-evidence-of-american-moon-landings/
Na těchto stránkách existuje rozbor údajné cesty astronautů na Měsíc:
Západ a SSSR – jak ve skutečnosti probíhala “studená válka” (4)
http://leva-net.webnode.cz/products/zapad-a-sssr-jak-ve-skutecnosti-probihala-studena-valka-4-/
O čínském lunochodu, který dostal název “Nefritový zajíc”, jsme zde informovali také. Jen připomenu, že “Zajíc” měl přistát v blízkosti místa přistání Američanů a prozkoumat okolí. Dopravu lunochodu na Měsíc pomohli Číňanům zajistit Rusové. Akce byla uskutečněna ve druhé polovině roku 2013. V souvislosti s ní se mluvilo třeba o tom, že Američané ukazují Měsíc v jiných barvách, než ve skutečnosti.
http://procproto.cz/zahady/konspirace/americane-nam-ukazovali-mesic-v-jinych-barvach-nez-ve-skutecnosti/
Letos jsme také psali o ruské soukromé iniciativě “Byli lidé na Měsíci?”, která si klade za cíl si posvítit na tuto záhadu století.
http://leva-net.webnode.cz/news/byli-lide-na-mesici-soukroma-iniciativa/
Nedávno se objevilo prohlášení údajného Kubricka – americké přistání na Měsíci byl podvod
http://www.nwoo.org/2015/12/13/priznani-rezisera-stanleyho-kubricka-o-natoceni-falesneho-pristani-na-mesici-podareny-vtip-nebo-skutecnost/
Jedná se s velkou pravděpodobností o podvrh, ale na působení v informačním poli to mnoho nemění. Podle některých se jedná o virální reklamu na chystaný film:
Kromě nedávné spotu s údajným Kubrickem bude mít v březnu 2016 premiéru Moonwalkers – komedie o tom, jak agent CIA namísto pravého Kubricka, kterého nemůže najít, musí najmout šíleného manažera rockové kapely, aby zfalšoval záběry přistání na měsíci.
http://www.imdb.com/title/tt2718440/?ref_=nv_sr_1
Shrnuto, vidíme, jak se krok za krokem otevírají “okna Overtona”, která nás přibližují k úplnému odhalení podvodu století, vedoucímu k odepsání USA. Protože prestiž Ameriky byla vždy založena na její schopnosti dokázat víc, než ostatní země na planetě.


Pavel Nárožný 2015-12-16 12:08
Neumíme dnes vyletět s lidmi výš, než 400km nad Zemi k ISS a tady se někdo s vážnou tváří chce bavit o tom, že poletíme milióny kilometrů nad Zemí?
...

Kdysi prý lidé byli 400 000km nad Zemí - na Měsíci. Ale od té doby nikdo neletěl výš než 400km nahoru, takže mám o tomto výkonu zcela zásadní pochybnosti, k jejichž rozptýlení nepřispívají zcela zjevně zfalšované fotografie z "Měsíce."

Např ta nejslavnější - co je na ní špatně? No, Měsíc je nasvícen čím? Sluncem. Slunce tam kde nejsou mraky, svítí všude stále stejně, že? Takže plocha Měsíce musí být rovnoměrně nasvícená VŠUDE, že?

A zdá se Vám regolit Měsíce rovnoměrně všude nasvícený stejně...???


spaceflight.nasa.gov/.../...

V Photoshopu je na to funkce "falešné barvy", která Vám problém hned ukáže, kdybyste náhodou trpěli selektivní slepotou:Ukázky umělého nasvícení jsou na spoustě fotek z Apollo misí:


hq.nasa.gov/.../...


www.lpi.usra.edu/.../6984.jpg

Nicméně těm, co to fotili a filmovali se nedá upřít snaha o humor. Tady je vtípek personálu studia, co zapíchl na konec scény siluetu "mimozemšťana"...

www.lpi.usra.edu/.../5854.jpg
i.imgur.com/UngE0gz.jpg

O Měsíci víc zde:
trodas.wz.cz/.../

Pavel Nárožný 2015-12-17 21:17
Souhlasím s tím, že jde o historický moment. Velmi pravděpodobně to změní budoucnost světa, protože to tentokrát i blbům ukáže, že USA se nedá věřit ani nos mezi očima...

Přistání na Měsíci jsem natočil, byl to podvod, přiznal režisér Stanley Kubrick
6b.cz/8Hn

apollo 11 shining code - jak víc nám ještě mohl pan Kubrick napovědět? Screenshot z Shining filmu, který ukazuje neskutečnou řadu velmi jasných indícií, že Apollo 11 bylo Kubrickovo dílo ... další indícií je "pokažená TV kamera" u Apolla 12 - prostě bez Kubricka to nešlo a pak jak sám uvádí, od 13 dál to dělal...
www.youtube.com/.../

Proč jen nejsem ani trochu překvapen... od doby, kdy víme, že video z A11, co má mít 10fps, má 24fps je to jasné: youtube.com/.../ Samozřejmě se najdou idioti, kteří tvrdí, že je to konverzí videa snímáním z obrazovky, ale takový argument je - jako skoro vždy u fanatiků - deformací faktů a ignorací původní argumentace. Není podstatná výsledná frakvence videa, snímaného z TV. Je podstané, že snímaný obraz z TV obrazovky se mění 2,4x častěji než 10x za sekundu. Tím je video prokazatelně zfalšované a 24fps ukazuje na flmovou kameru = Kubrick.

Ono... který úspešný režisér z Hollycrapu kdy utekl, aby žil v ústraní (na venkově v Anglii) ? :)

Samozřejmě NASA a propagandisté už mají protiúder, tvrdí, že je to zfalšované a už mají i někoho, kdo "je sorry za to, že to zveřejnil" ...

Stejně jako s Arabským jarem - tam už také mají toho, kdo za to může = to ne USA a jejich vměšování se a placení teroristů - ne ne! Za to všechno může jediná byrokratka...!

Můžu za všechno to zlo kolem, lituje žena, která rozpoutala arabské jaro
novinky.cz/.../389649-.html
Když tuniská obchodní inspektorka Faida Hamdyová před pěti lety zabavila stánek se zeleninou, nemohla tušit, že tím roztočí kolotoč událostí, které povedou ke smrti tisíců lidí a převrátí naruby pořádky v arabském světě. Stánkař Mohammed Bouazizi se totiž 4. ledna 2011 na protest upálil a rozdmýchal tak tuniské povstání. Vyvolal proces, jemuž dnes říkáme arabské jaro. Kdybych mohla vrátit čas, neudělala bych to, dušuje se teď Hamdyová.

Ne ne ne, žádný USAID, žádné CIA akce, žádné bombardování Libye, žádné podporování a zásobování teroristů... Ne ne ne! Nic takového za "Arabské jaro" nemůže :D :D :D

...tak dobře jsem se už dlouho nezasmál...
Elen 2015-12-18 09:52
"Proč jen nejsem ani trochu překvapen... od doby, kdy víme, že video z A11, co má mít 10fps, má 24fps je to jasné ..."
Nerozumím technice, ani radiaci slunce a pod.
Spíše mne zaujala jiná věc.
Zasypaný havíř se začal zoufale modlit a po chvíli uviděl trpaslíka, který ho vyvedl ze zasypané štoly ven.
Po nějakém čase opět zasypalo horníka. Ten v zoufalství začal hrozně nadávat a klít. Najednou se před ním objevil trpaslík a ukázal mu cestu ven.
Tzn., že oba se dostali do změněného stavu vědomí, které jim pomohlo (uviděli to, co "normálně" nevnímáme).
Jenže, co je to, to "normálně"?
Jak tenhle zdánlivý blábol souvisí s Vaším komentářem?
Úplně jednoduše (je to jen pohled z jiné strany - jiný úhel pohledu)
"Svět řídí Illumináti, kabalisté, chazarská mafie, ..." a to jsou spolky, které "vědí, jak ovládat vědomí davů".
Někde jsem četla zajímavou poznámku: "oni (kabalisti) MUSÍ dopředu oznámit, co hodlají dělat".
Proč MUSÍ?
Protože VĚTŠINU NEPŘEPEREŠ!
Protože VĚTŠINA SVÝMI MYŠLENKAMI TVOŘÍ SVĚT!
Takže, natočí katastrofický film, katastrofický komix (aby i ti méně chápaví chápali), no, a pak VYROBÍ KATASTROFU (či cokoliv jiného - za účelem jejich zájmu) A IHNED V MOMENTĚ, jak je "vyrobeno" spustí MEDIÁLNÍ MASÁŽ, aby ovce (baterky) směrovali své myšlení (tvorbu reality) TAK JAK "tvůrci" potřebují. Viz. hlasatelka, která hlásí v pozadí s domem, který ještě nespadl.

A tak se dopředu musí nakydat lidem do hlav NWO, aby "věděli co mají tvořit".
Je jedno, jestli se "baterky" modlí, nebo proklínají, hlavní je, že pracují na NWO
STEJNĚ TAK, JAKO ZASYPANÝ HAVÍŘ viz. výše.
Vždyť přece, co je to nejdůležitější?
Je to ZÁMĚR = to, na co je naše vědomí zaměřeno, viz. vůle k životu v živočišné říši (nakonec i v celkovém vědomí stvořeného).

Příběh o dvou havířích nám říká, že záměr je to, co tvoří naše příští - to, kam se nejvíce upínáme svou pozorností ... a že soustředěním na negativní - negativnímu dodáváme energii.
Jistěže je nesmysl nevidět (idiotství sluníčkářů), ALE, ten záměr = to, co si přejeme, musí být "pod tím vším" co sledujeme (sledujeme na povrchu, ale záměr je stabilní, pod tím a víme o něm), takto dáváme svou energii "svému záměru" a ovladačům davů téměř 00 nic, protože se povrchu jen zlehka dotýkáme.
Příjemný den
 John Pitralon 2015-12-17 12:43
Natočil to možná hezky, ale se špatnými herci. Člověk se neubrání dojetí, když sleduje tu tiskovou konferenci Apolla 11 po "návratu z Měsíce". Jak se ti tři hoši snaží chvílemi udělat dojem, ale vůbec jim to nejde a vypadají spíše jako zmoklé slepice. Kde by taky obyčejný astronaut vzal herecký talent. Zákonitě to tam skončilo trapasem...

Apollo 11 Press Conference
www.youtube.com/.../
 John Pitralon 2015-12-17 13:05
Samozřejmě, a já se ani nedivím, že to raději jen natočili - ono taky poslat lidi na Měsíc v nějaké neodzkoušené plechovce, by byl prakticky pokus o vraždu. No prostě další z amerických pohádek pro děti, kterých je celá dlouhá řada.
 Piovarči 2015-12-17 13:59
To nebolo treba mazať admin:-)
Toto Kubrickovo vyhlásenie uverejnené 15 rokov po jeho smrti je udalosťou storočia.
Odhaľuje sa takto v plnej nahote s kým má svet do činenia. Na tú dobu Kubrick zrejme robil čo mohol a celý svet to USA zožral až do revolúcie v 89 málokto pochyboval že by to mohlo byť inak. Až cez počítačové úpravy fotografií sa odhalilo že niečo nie je v poriadku. Napokon história spochybňovania misie Apollo je dostatočne známa. Pochybovať začal jeden zo zamestnancov NASA.....
John Pitralon 2015-12-17 21:34
Pokud vím, tak Rusové se odvážili poslat skrz van Allenovy pásy jen ovocné mušky, želvu a tím skončili. Amíci si tam v klidu posílali své chlapy jak na běžícím pásu :) Z toho ještě bude komedie století :D
 Pavel Nárožný 2015-12-17 22:05
Citace:
Natočil to možná hezky, ale se špatnými herci.
Tak mě silná omezení techniky své doby. Například hvězdy - při rotaci Země a Měsíce kolem ní by vytvoření realistické hvězdné oblohy dalo SAKRA práci i výkonnému PC a spoustě hodin mapování, atd.

Nakonec by na Měsíci museli mít umístěný dalekohled...

Takže proti ti klaunové tvrdí, že "očima hvězdy nikdy neviděli"... youtube.com/.../
tisk: "Když jste se podívali nahoru na nebe, viděli jste vlastně ty hvězdy a sluneční korónu bez ohledu na oslnění?"
Armstrong: "Nikdy jsme neviděli hvězdy z Měsíčního povrchu nebo na denní straně Měsíce obyčejně očima, bez toho abychom se dívali pomocí optiky. Nepamatuji se, během času kdy jsme fotografovali tu sluneční korónu, jaké hvězdy jsme viděli."
Collins: "Nepamatuji se že bych viděl jedinou."

A dnes už i NAS vědci (a Apoll fanatici) říkají, že na Měsíci i ve dne byste samozřejmě ty "schované" hvězdy viděli:


badastronomy.com/.../...
"If you were standing on the Moon, you would indeed see stars, even during the day."
"Pokud stojíš na Měsíci, tak samozřejmně uvidíš hvězdy i během dne."

Zastánci Apolla se tak dostávají do neudržitelné situace - lhali Apollo 11 astroNOTi, nebo lže Phil Plait dnes?!

A co jiné pozorování hvězd...?

Piloti U2 to říkali už dávno:
"The air is so much clearer up there; you can see what seems to be 10 times more stars. They just carpet the sky."
web.archive.org/.../...

Ciže už v 20 kilometrech nad zemí jsou za dne ony "nepodstatné" hvězdy vidět. To jest v 20 kilometrech nad sluneční záření dobře odrážející Zemí a stále ještě v atmosféře! Jak asi dramaticky krásnější pohled na hvězdy je na oběžné dráze, kde už atmosféra stejně jako na Měsíci není vůbec a zbývá jen množství odraženého světla od Země? A opět už víme jak - nejsilnější zážitek kosmonautky Dr. Kalpany Chawly z raketoplánu Columbia je, kromě stavu beztíže, pozorování hvězd poté, co Slunce zapadne. ( youtube.com/.../ )
"Nejúžasnější věc pro mě byl zážitek z vznášení se, necítění své váhy a držení se u okna, hned po západu Slunce a pozorov ání hvězd na té velké černé klenbě nebe, jak se Země posunuje pod námi. Nějak jsem si vždy našla 10 - 15 minut denně na to. Myslím že jsem po většinu rán zkusila odložit si svou snídani, abych to mohla udělat. Bylo to trošku zábavné, protože jsem měla sledovat kam moje jídlo jde, ale moje oči byly opravdu přilepeny na venkovní scenérii. Je to prostě absolutně nádherný, magický, překrásný zážitek (ze sledování hvězd)." Dr. Kaplana Chawla.
(všiměte si, že nejprve mluví o tom, že jen po západu Slunce... a pak mluví o tom, že i během snídaně se na hvězdy dívá...! Aha, tady se někdo prořekl, že by proto museli zemřít?)

A další kosmonautka, Dr. Laurel Clarková říká dnes ústy svého bratra Daniel Saltona toto:
"Říkala že hvězdy ve vesmíru jsou neuvěřitelné, protože jsou o tak moc jasnější."
youtu.be/yLGPPWICfiE?t=1m2s

Anebo co řekl pilot SpaceShipOne, Mike Melvill?
"Když jsem se dostal nahoru a mohl jsem vidět hvězdy a vidět planety, byl to náboženský zážitek. Opravdu jsem věřil že se mohu natáhnout a dotknout se tváře Boha."
youtu.be/YxSwz5_FgRs?t=26s

Jak krásné, jasné a nepředstvitelně nádherné musí být vidět hvězdy na Měsíci, kdy není nikde poblíž rušivé světlo ze Země... že? Albedo Země je 0,39 (39% světla se odrazí zpět) zatímco albedo Měsíce je 0,07 (7% světla se odrazí zpět). Když jsou hvězdy tak nádherné, že je popisují astronauti shodně jako nejsilnější zážitek z letu na oběžné dráze a toto se děje vedle tělesa s 5,5x větším odrazem světla obklopeném atmosférou jenž vyzařuje jak šílená... tak na Měsíci bez atmosféry a s odrazností na úrovni asfaltu jistě hvězdy nebudou vidět ;)

Hvězdy nad Zemí ve dne na oběžné dráze:


youtube.com/.../

Vůbec se nedivím, že z toho lidé mají hluboké zážitky a prožitky, někdo se doknce chce dotknout tváře boha...!

 Sloboo 2015-12-17 14:28
¤¤¤¤¤¤
a,
na
Měsíci

Peter Hansen 2015-12-16 10:51
Ved o tom Mesiaci to vie vacsina priemerne inteligentných ludi, aj bez toho, aby sa Kubrick priznal. Staci sa pozriet na fotky a je to kazdemu jasne, ze Mesacne cozidlo sa zjavne vznasa nad povrchom, ked nezanechava stopy v prachu a k tomu milion iných detailov, ktore zjavne americky filmar opomenul...
Tieto pesimisticke scenare budu skor realita, ale je dost mozne, ze pre zapad bude aj horsie ;-) Napriklad fasisticka EU, ze by sa rozpadla, to nespominaju akopesimisticky scenar aj napriek tomu, ze uz je to iste, nieje otazka ze ci, ale skor kedy...
 Piovarči 2015-12-16 17:16 čo na to teraz povie Grigar a ďalší vedci a akademici. My sme to vedeli dávno no mali nás za bláznov a teraz sa ukazuje že chorí naivní a dôverčiví blázni ešte k tomu bez štipky kritického myslenia sú práve oni. Tak toto je gól do vlastnej bránky, ale dalo sa to čakať.
Takto praskne aj 9/11.
Sú to hajzli, mamonári, podvodníci, klamári a vrahovia.
Teraz nech tu zamečí SCAND a ostatní oponenti ktorí sa nám vysmievali takými poznámkami ako napr.že hej veď Elvis žije a UFOni sú v Bielom dome.....
Tak nádhera zdá sa že sme sa dožili odhalenia. Budú sa prepisovať učebnice.
Aj v tom filme INTERSTELAR toto predznamenali hneď mi to padlo do oka že ide o prípravu na odkopanie pravdy. Tak isto na to poukázal aj Kozoroh 1 a Kubrickov film Mechanický pomaranč. Tam boli indície ktoré sa dali prečítať pri troche inteligencie celkom jasne
Navyše vdova po Kubrickovi sa dala nedávno počuť v interwiu že pristátie na MEsiaci sfilmoval jej nebohý manžel.. Načo by to robila ak by to nemala byť pravda..
 Pavel Nárožný 2015-12-16 19:01
Ta část z Interstellaru je zde:
www.youtube.com/.../

...

Citace:
Scénář třetí - ruští a íránští hackeři uspořádají sérii útoků na banky, burzy a obchodní centra, jako odplatu za sankce. V důsledku se důvěra ve finanční systém ohrozí: Fed opustí plány na zvýšení základní úrokové sazby a dolar padne.
Jinak bych se rád vrátil k tomu, že tento článek není "jen tak nějakým článkem." Ve skutečnosti připravuje lidi na to, co se může stát - respektive co elity zamýšlí udělat, aby se vyhnuli odpovědnosti za ekonomickou katastrofu.

No, bude za to moci - Ruský hackerský útok! Geniální! Všichni budou tak naštvaní na Rusa, že se může jít i do války, protože přeci... Rus za to může, že jsme rozkradli celé státy a Vy teď nemáte co žrát, na účtu nulu a ekonomiku v troskách!

...

To je vždy velice nebezpečné, když elity připravují lidi na tyto útoky pod falešnou vlajkou takhle otevřeně. Na 9/11 nás také takhle otevřeně připravovali po ROKY. Teď roky nemají, takže tlačí na pilu...

Nehodím to sem, protože ten gif má 8MB, ale na link:
imgh.us/.../
Tohle natočili v roce 1991 (Terminátor 2). Ten, kdo tam vrazil ten nápis "Pozor 9-11" věděl moc dobře proč tak činí. Zpomaleno na 5fps z 24fps.
 Piovarči 2015-12-16 17:43
A neprítomnosť hviezd na oblohe ich tiež usvedčovala. Ruske mesačné sondy lunochody hviezdy na horizonte na čiernej oblohe nafotili. Niekde som tu pastoval tie zábery ale nájde si to každí stačí googliť.
Niekto vtedy oponoval že je to len šum alebo prach na filme:-) Ale tie hviezdy tam sú celkom dokázateľne ale na záberoch s Mesačných misií nie sú žiadne. Keď sa zjasnilo pozadie mesačnej oblohy naopak boli tam stopy po plátne Kubrickovej zadnej projekcie, čo vysvetloval jeden odídenec z NASA pán Hoagland ako sklenené stavby na Mesiaci čo fandovia UFO priam hltali.... Takto Hoagland úmyselne pomáhal NASA zametať stopy do bludov o sklenených stavbách na povrchu Mesiaca, čo NASA podporovala údajnými unikmi utajovanej komunikácie atronautov na Msiaci ako hovorili o tom že tam vidia tie obrovské cudzie lietajúce stroje atď. Preto sa tam ako že už potom nemohlo lietať....:-) Skrátka spravodajské hry všetkého druhu. Rovnako tak to bolo aj s dezinformáciou o uniknutých materiáloch z tajného letu Apolla 19 a 20. Skrátka mlžilo sa.....
 Pavel Nárožný 2015-12-16 18:24
Zond a Luna fotky Měsíce a hvězd z pozadí:Lze se setkat i s názorem, že by mohlo jednat o fotky poškozené radiací. Zcela jistě jsou - je to vidět na tom, jak radiace vyžrala kontrast, atd...
Ale jsou ty bílé tečky hvězdy, nebo radiace?

Odpověď dává expozice s delší závěrkou - hvězdy se pohybem Měsíce rozmazaly...! :) Bingo, jsu to hvězdy, není vše jen radiační poškození.

PS. dnes ukazují hvězdy všude, i ve videjích propagačních od DARPA - napsal jsem, že tomu videu nevěřím, protože podle NASA ve vesmíru hvězdy nejsou vidět:
cdr.cz/.../diskuse
Uvidíme, kolik dostanu mínusů... :))))

...

Nicméně existují NASA fotky, na kterých hvězdy vidět jsou:

novinky.cz/.../135955-.html
spaceflight.nasa.gov/.../...

...kdepak asi soudruzi z USA udělali chybu...
Piovarči 2015-12-16 21:18
Nedalo sa jednoducho neurobiť chybu. Tie hviezdy tam nemohli len tak naflákať, Usvedčilo by ich to omnoho skôr tak tam nedali žiadne hviezdy. Ale napokon to bolo horšie ako keby ich tam boli dali.....
 Pavel Nárožný 2015-12-17 01:49 Ano, máte pravdu. A udělali tím lidstvu neuvěřitelnou službu! Ukázali nám totiž v celé nahotě, že celá společnost, drtivá většina "vědců" a bohužel i dost relativně normálnách lidí, se dá přesvědčit tvrzením "autorit" o tom, že něco je tak jak říkají. I když to odporuje základním skutečnostem, fyzikálním zákonům a de facto jde o naprosto absurdní výmysl. Lze tedy přimět lidi, aby věřili naprosto absurdním výmyslům.
 Marek 2015-12-16 09:21
Silná rána pro USA: Přistání na Měsíci jsem natočil, byl to podvod, přiznal režisér Stanley Kubricksvetkolemnas.info/.../...
 Juraj Václavík 2015-12-16 11:33
Byl bych na to opatrný. To vypadá jako až příliš velká fantasmagorie. Ono tomu Kubrickovi taky mohlo jen na stará kolena rupnout v bedně.
 Pavel Nárožný 2015-12-16 12:03
To jistě ano, Problém je v tom, proč by v rce 1971 někdo slavný z Hollycrapu odešel do Anglie a žil v ústraní už do konce života?

To je asi jako proč všichni astroNOTi odešli po Měsíčních "misích" od NASA.

Nicméně souhlasím s tím, že je to zcela nadbytečné při důkazech, které jsou přímo v NASA fotkách. Stačí pohnout křivkami v Photoshopu a...


grin.hq.nasa.gov/.../...


ia600401.us.archive.org/.../.. .


spaceflight.nasa.gov/.../...


Stopy na Měsíci občas zmízí do 5min:

AS15-82-11140 - time 165:39:51 - hq.nasa.gov/.../...
AS15-82-11141 - time 165:44:46 - hq.nasa.gov/.../...
time: hq.nasa.gov/.../images15.html (time: mission hours:min:sec)

:D

A pak je zde třeba ten problém s fotem, které jako jediné zachycuje planetu (když už ne hvězdy...) Venuši:
youtu.be/3lV1x0dMvIc?t=6m21s

Klíčový poznatek je, že záběr Země a Venuše prokázal, že jde o podvod, protože Venuše se mezi foty posunula opačně, než by se posunuje normálně :)

Navíc je nemožné, aby se Venuše posunula tak rychle mezi dvěmi, rychle za sebou následujícími fotkami. Celestia prokázala, že je to podvod.

AS14-64-9191
hq.nasa.gov/.../...

AS14-64-9192
hq.nasa.gov/.../...

Detail:


OWNED NASA :D


O Měsíci víc zde:
trodas.wz.cz/.../

Nadšenci chcú zdokumentovať stopy ľudskej činnosti na Mesiaci. Nájdu stopy Armstronga?

97 Moskva 2. októbra 2015 (HSP/Foto:TASR – NASA)

Skupina ruských inžinierov a nadšencov kozmonautiky chce na Mesiac vypustiť družicu, ktorá by nafotografovala povrch Mesiaca pričom jej hlavnou úlohou by bolo zdokumentovať pobyt astronautov a rôznych technických prostriedkov vyslaných na Mesiac človekom. Hlavne čo sa týka pobytu americkej misie Apollo a sovietskeho lunochodu, informoval Riu Novosti iniciátor projektu Vitalij Jegorov.
Na archívnej snímka z 20. júla 1969 stopa amerického kozmonauta z vesmírnej lode Apollo 11 na povrchu Mesiaca
Na archívnej snímka z 20. júla 1969 stopa amerického kozmonauta z vesmírnej lode Apollo 11 na povrchu Mesiaca
“Na ruskej starupovej platforem Boomstarter včera (1 októbra) bola zverejnená výzva na vyzbieranie potrebných financií. Z takto získaných peňazí sa má vyrobiť mikrodružica, ktorá bude vypustená na orbitu Mesiaca a zdokumentuje stopy po pristátí a pobyte ľudí ako aj stopy, ktoré na Mesiaci zanechali rôzne ľudské prístroje a sondy,” vysvetli.Na archívnej snímke z 20. júla 1969 astronaut Edwin E. Aldrin Jr. schádza zo schodov lunárneho modulu na povrch Mesiaca
Na archívnej snímke z 20. júla 1969 astronaut Edwin E. Aldrin Jr. schádza zo schodov lunárneho modulu na povrch Mesiaca
Mesiac je totiž charakteristický tým, že nemá atmosféru a preto akákoľvek stopa, povedzme i stopa astronauta v mesačnom prachu tam zostane navždy, samozrejme, ak práve do tohto miesta nenarazí nejaký asteroid...Na archívnej snímke z 20. júla 1969 pózuje americký astronaut Buzz Aldrin pri americkej vlajke na Mesiaci
Na archívnej snímke z 20. júla 1969 pózuje americký astronaut Buzz Aldrin pri americkej vlajke na Mesiaci
Podľa Jegorova na teoretickú prípravu a matematické výpočty, ktoré stanovia základné charakteristiky sondy netreba viac ako 1 milión rubľov (približne 14.000 eurNa archívnej snímke z 20. júla 1969 astronaut Neil Armstrong v lunárnom module. Raketu Saturn 5, ktorá vyniesla kozmickú loď Apollo 11 na obežnú dráhu Zeme s posádkou Neil Armstrong, Edwin Aldrin a Michael Collins, vypustili úspešne 16. júla 1969 z Mysu Canaveral (USA). Po 102 hodinách, 45 minútach a 42 sekundách letu pristál mesačný modul Apolla 11 s Armstrongom a Aldrinom na mesačnom povrchu a 21. júla o 3 h a 56 min SEČ sa dotkla noha prvého človeka Mesiaca. Bol ním americký astronaut Neil Armstrong
Na archívnej snímke z 20. júla 1969 astronaut Neil Armstrong v lunárnom module. Raketu Saturn 5, ktorá vyniesla kozmickú loď Apollo 11 na obežnú dráhu Zeme s posádkou Neil Armstrong, Edwin Aldrin a Michael Collins, vypustili úspešne 16. júla 1969 z Mysu Canaveral (USA). Po 102 hodinách, 45 minútach a 42 sekundách letu pristál mesačný modul Apolla 11 s Armstrongom a Aldrinom na mesačnom povrchu a 21. júla o 3 h a 56 min SEČ sa dotkla noha prvého človeka Mesiaca. Bol ním americký astronaut Neil Armstrong
“Chceli by sme zostrojiť aparát malých rozmerov a nízkej hmotnosti tak, aby jeho skonštruovanie bolo v silách záujmových klubov a nadšencov, ktorí nemajú mnohomiliardový rozpočet. Aparát by sa mohol do vesmíru vypustiť s niektorým zariadením, ktoré pripravujú Rusko, India alebo Čína, aby sa čo najviac minimalizovali náklady na misiu,” zdôraznil Jegorov.
My už iba nadšencom poprajme, aby na mesiaci mali čo fotografovať.
Ďalšie archívne fotky si môžete pozrieť na stránke
http://www.nasa.gov/mission_pages/apollo/apollo11.h
Silná rána pro USA: Přistání na Měsíci jsem natočil, byl to podvod, přiznal režisér Stanley Kubrick

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 30020

Nedávno bylo publikováno video, které se tváří, že je z roku 1999 a že na něm hovoří již zesnulý režisér Stanley Kubrick, o kterém se už dlouho mezi konspiračními teoretiky mluvilo jako o možném autorovi falešných záběrů z přistání Američanů na Měsíci. Některé zpravodajské servery tuto zprávu přijaly jako důkaz, že Američané na Měsíci skutečně nebyli, jinde poukazují na možný podvrh. Jak je to doopravdy?

Potvrzeno: americké přistání na Měsíci byl podvod

Stanley Kubrick: „Americká přistání na Měsíci byl podvod a já jsem byl ten, kdo to natočil.“
V rozhovoru slavný režisér na smrtelném loži podrobně a zasvěceně vyprávěl o tom, že všechny výsadky na Měsíc zfalšovala NASA a že on všechno natočil na Zemi. Tak za mnohaletým bezprecedentním měsíčním podvodem USA učinilo konečnou tečku přiznání světoznámého hollywoodského režiséra.
Rozhovor byl publikován 15 let po režisérově smrti. V březnu 1999, tři dny před Kubrickovou smrtí jej natočil režisér T. Murray. Předtím však byl přinucen podepsat dohodu o 88 stranách, v níž se zavázal k patnáctileté mlčenlivosti ode dne Kubrickovy smrti.
Předsmrtné Kubrickovo interview se stalo opravdovou senzací po celém světě. Abyste si udělali představu o jejím rozsahu, stačí se podívat na Google.
http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/3424-silna-rana-pro-usa-pristani-na-mesici-jsem-natocil-byl-to-podvod-priznal-reziser-stanley-kubrick

 Sloboo 2015-12-17 11:26
¤¤¤¤¤
Peter Hansen 2016-02-22 17:36
Film Kozorozec 1 alebo v originale Capricorn 1 je podoba ciste NAHODNA ;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Marek Krkavec 2016-02-22 18:45
Lol, film Capricorn One vobec nie je od Kubricka, ale nevadi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Marek Krkavec 2016-02-22 23:41
Jaaaaaj jasne Peter, pred tym si tu mal este napisane ze "Capricorn 1 natocil zhodou okolnosti tiez Kubrick". Ked som ta upozornil ze to nie je pravda, tak si to zeditoval. :)
Akoze aj ja sa zvyknem mylit, ale vzdy si to aspon priznam.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2016-02-23 02:17
Ale zaujímavý film videl si ho? Spomínam si že odvtedy ako som ho videl mi začalo vŕtať v hlave prečo to natočili..... viem že napíšeš aby pobavili.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Marek Krkavec 2016-02-23 08:53
Vies co videl som. Akoze nie len kvoli tomu ze som "believer" (ako by si ma nazval), ale ten film, aj ked mal zaujimavu zapletku ma nejak extra nezaujal. V podstate cely film bol len o tom, ze niekto uteka pred niekym inym. Najzaujimavejsi e to bolo prave na zaciatku.

Mna skor zaujala tato tvoja neskutocna veta: "odvtedy ako som ho videl mi začalo vŕtať v hlave". Haha, no super. Ja zase od kedy som videl Akty X verim na mimozemstanov. :D Mozno je problem teda ten, ze pozeras prilis vela filmov. :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
# Piovarči 2016-02-23 22:18
No to je obvyklá veta takých ako si ty:-)

"Mozno je problem teda ten, ze pozeras prilis vela filmov. :)"

Ale ja akosi na tých Ufonov neverím:-) Napriek tomu že som videl kopu filmov s touto tématikou a dobre sc-ifi si rád pozriem. samozrejme:-)

Na podvody ale verím, hneď po nežnej sa tu vyrojilo toľko podvodníkov najmä zo západu že som až žasol. Samozrejme mám aj osobnú skúsenosť. A nadobudol som presvedčenie že Falš a podvod je dosť podstatnou taktickou zložkou nielen tajných služieb na západe ale je symptomatický aj pre politické špičky a elity hlavne v ideologickom boji.
Havária lietadla Aerolinee Itavia Flight 870 v roku 1980 ukázala ako funguje dlhodobé zátĺkanie faktov. Až 23. januára 2013 najvyšší trestný súd v Taliansku rozhodol, že bol dlhodobo "utajovaný" jasný dôkaz, o tom že let bol zostrelený raketou odpálenou letectvom NATO ktorou malo byť pôvodne zostrelené lietadlo s Libyjským vodcom Muamarom Kaddafim.
Ono sa im ho napokon podarilo zabiť tak či tak...
Koľko sa to darilo tutlať a zastierať? 33 rokov!!!. Je to dosť čo?
Sudca čo o tom rozhodol asi tiež videl veľa filmov :-)
Od 11 septembra 2001 uplynulo len 14 rokov - pravda ale víde najavo aj keď po rokoch dožiješ sa toho.
APOLLO je iný level ale uvidíš že nič nie je v tomto svete isté....
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7495-astronauti-apolla-10-slyseli-na-odvracene-strane-mesice-zahadnou-hudbu-jak-odhaluji-nove-odtajnene-nahravky
V Novembri roku 1969 pripravila NASA seizmografy a potom zamerne nechala dopadnut na povrch Mesiac lunárny modul, ktorý sposobil náraz o síle jednej tony TNT.
Vyvolalo to nárazové vlny a vedci z NASA vypovedali že Mesiac zvonil ako zvon.
Maurice Ewing spoluriaditel seizmického experimentu povedal na konferencii tuto novinku:
"Co sa týka vysvetlenia: radšej by som sa v tuto chvílu, nepokušal o interperetáciu. Ale je to ako keby ste udreli do zvonu, povedzme v zvonici kostola.
A nasledne by ste zistili že jediný uder sposobil vibrácie, ktoré trvali 30 minut."


Ked do Mesiac narazila raketa používaná na vynesenie nákladu a posádky zo Zeme o síle 11 ton TNT vedci z NASA povedali že:
"Mesiac reagoval ako zvon a jeho vibrácie pokračovali 3 hodiny a 20 minut a to do hlbky až 40 km.
Ken Johnson, Veduci odelenia pre kontrolu dat a fotografií behom misií Apollo povedal autorovi knihy: Kto postavil Mesiac? Alanu butlerovi že:
"Mesiac nie len že zvonil ako zvon, ale tiež sa hupal a kymácal tak presným sposobom že to vypadalo ako keby mal v sebe gigantické hydraulické tlmiče."

Vedec z NASA Dr. Gordon MacDonald povedal na začiatku 70tých rokov "že sa zdálo že Mesiac je skor duta, než homogénna gula."
Dr. Sean C. Solomon z Massachusetského technického inštitutu povedal že výsledky experimentu v rámci obežnej dráhy Mesiaca výrazne zlepšili znalosti ohladne gravitačného pola Mesiaca a naznačili desivu možnost že Mesiac by mohol byt dutý.
"Mesiac je vytvorený z vnutra" povedal Dr. D.L. Anderson profesor geofyziky a riaditel seizmologickej laboratorie Kalifornského inštitutu technologie.


Co na to hovoríte?
Je Mesiac to za čo ho pokladáme?

A prečo potom o expedície na Mesiac nie je už 48 rokov žiaden záujem?  
 http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9365-politici-facebook-falesne-zpravy

Súvisiaci obrázok

Za zrútenie sondy môže vesmírna radiácia
Za zrútenie sondy Fobos-Grunt môže vesmírna radiácia, tvrdí to šéf ruskej vesmírnej agentúry Roskosmos, ktorá má celý projekt na starosti

Najpravdepodobnejšou príčinou má byť podľa šéfa Roskosmos-u Vladimira Popovkina "vplyv nabitých častíc z vonkajšieho vesmíru na počítačové systémy na palube," teda silná kozmická radiácia. 
či sa tí rusáci len nevyhovárajú.....
server.sk/.../...
Kozmické žiarenie objavil 7. augusta 1912 Victor Franz Hess, ktorý bol za to v roku 1936 ocenený Nobelovou cenou za fyziku. Vysokoenergetic ké častice sa do vesmírneho priestoru dostávajú z rôznych zdrojov – z hviezd, jadier galaxií, kvazarov, po výbuchoch supernov a zrejme aj z interakcií čiernych dier s okolitou hmotou. Spolu s tvrdým röntgenovým a gama žiarením predstavujú tieto častice pre kozmonautov radiačné nebezpečenstvo.

Riziko sa prejavuje aj na Medzinárodnej vesmírnej stanici ISS, kde je aj z tohto dôvodu pobyt posádok časovo limitovaný. Vo výške čosi nad 400 km je však ISS stále pomerne účinne chránená dáždnikom zemského magnetického poľa. Iné to bude pri letoch do hlbokého vesmíru.


Testy na hlodavcoch ukázali, že vystavenie organizmov dopadu vysokoenergetic kých častíc spôsobuje syndróm „vesmírneho mozgu“ prejavujúci sa dlhodobým neurologickým poškodením, kognitívnymi poruchami a zhoršením úsudku.
Dlhodobé pôsobenie kozmického žiarenia (tak ako u každého ionizujúceho žiarenia s dostatočnou intenzitou) môže okrem vplyvu na mozog a nervový systém viesť aj k zvýšenému riziku rakoviny a poškodeniu imunity.
Žiarenie ako vesmírne šrapnely
Vysokoenergetic ké elementárne častice pochádzajúce z mimogalaktickýc h zdrojov dokážu preletieť plášťom kozmickej lode, aj telom kozmonautov, ako keby tam ani neboli. Z hľadiska ionizácie predstavujú paradoxne menšie nebezpečenstvo.
Ale v kozmickom žiarení sa nachádzajú aj ťažké častice, akými sú ióny, alebo jadrá prvkov ako kyslík, alebo uhlík a tie môžu pri pohltení v plášti vyvolávať kaskádu ďalších častíc vyrazených z materiálu. Tie pôsobia ako črepiny granátu a môžu napáchať značné škody v živých organizmoch.
techbox.dennikn.sk/.../...
Tá radiácia bude riadny problém....

NASA potvrzuje, že je v kontaktu s mimozemskými rasami a pouze se o tom „zapomněla“ zmínit

Podle posledních zpráv, Trish Chamberson, oficiální mluvčí z NASA, potvrdila existenci mimozemského života a tvrdí, že mimozemské rasy navštěvují planetu Zemi po tisíce let.
Mluvčí NASA potvrzuje existenci mimozemšťanů. Během dvouhodinového briefingu Chamberson potvrdila, že početné teorie, které byly před nedávnem zavrhovány jako nepodložené spekulace okrajových nadšenců, se vlastně zakládají na realitě. Chamberson v průběhu interview uvedla hned několik senzačních tvrzení včetně toho, že mimozemšťané, známí jako šediváci, navštěvují Zemi již tisíce let a že možná sehráli jistou roli v konstrukci některých monumentálních staveb jako jsou pyramidy v Gíze a různých dalších staveb rozesetých po celém světě.
Kontakt s mimozemšťany? Je o nich tolik filmů, dokumentů a televizních programů, že jsme si mysleli, že nyní již o tom všichni vědí.
Chamberson dále pokračovala potvrzením mnoha teorií o mimozemských těžebných pracích na objektech sluneční soustavy. Zmínila, že jedna z těchto těžeb se uskutečňuje na odvrácené straně Měsíce a že různé planety sluneční soustavy jsou pro ně hodnotné z hlediska minerálních zdrojů. Nakonec dodala, že mimozemšťané započali těžbu na Jupiteru, což vysvětluje proč kolem něj můžeme náhle spatřit množství nových prstenců.
Omluvte nás. Tak nějak jsme předpokládali, že o tom již všichni věděli.
Chamberson se také zmínila o tom, že NASA je v pravidelném kontaktu s nejméně čtyřmi různými a zcela oddělenými mimozemskými rasami z rozličných míst v galaxii. Tvrdí, že veškerý kontakt s mimozemskými druhy je přátelského charakteru. Ačkoliv si mimozemšťané s lidstem nevypěstovali žádný konflikt, Chamberson dodává, že vyjádřili znepokojení ohledně výroby a testování nukleárních zbraní, které by mohli být příčinou nedozírných následků ne pouze pro život na Zemi, ale také pro různé rasy a národy v celé galaxii.
Mimozemšťané jsou vlastně neškodní a jejich zájem se soustředí pouze na přírodní zdroje planety.
Nicméně Chamberson se zdržela promluvit o tom, že mimozemštané jsou odpovědní za únosy lidských bytostí. Řekla, že mimozemšťané jsou naprosto neškodní a jejich jediným zájmem na Zemi jsou její přírodní zdroje.
Byli jsme tak zaneprázdněni sestrojováním jejich technologií, že jsme na to jednoduše zapomněli. Mají dokonce i základnu na odvrácené straně Měsíce a právě probíhá jejich těžba na několika planetách sluneční soustavy. Právě s tím začali i na Jupiteru, jak můžete také usoudit podle jeho nových prstenců. I přesto je to vše v pořádku, je to dobrá parta. Moc toho nenamluví, ale vždy si stěžují na naše atomové zbraně. Trdí, že pokaždé když jsou spuštěny, ovlivňují paralelní vesmíry.
http://tadesco.cz/nasa-potvrzuje-ze-kontaktu-mimozemskymi-rasami-se-tom-zapomnela-zminit/
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9811-trump-nato-vyprask

No zbohom NASA a MIMONI a ktosi v diskusii pod touto senzačnou správou dodal:

A nejhorší jsou trpaslíci. Ty svině vlezou všude

:o))

ET by mal byť odteraz oficiálnym hovorcom NASA
pre mimoňské záležitosti:-DD DDD

Byli jsme tak zaneprázdněni sestrojováním jejich technologií, že jsme na to jednoduše zapomněli. Mají dokonce i základnu na odvrácené straně Měsíce a právě probíhá jejich těžba na několika planetách sluneční soustavy. Právě s tím začali i na Jupiteru, jak můžete také usoudit podle jeho nových prstenců. I přesto je to vše v pořádku, je to dobrá parta. Moc toho nenamluví, ale vždy si stěžují na naše atomové zbraně. Trdí, že pokaždé když jsou spuštěny, ovlivňují paralelní vesmíry.

Toto je pekná šaškáreň tak nemajú čím lietať na orbitu a vraj boli zaneprázdnení zostrojovaním ich technológií.... Toto už je vrchol

Toto je fotka povrchu Mesiaca.
A po zosilení jasnosti záberu sa z tmavej Mesačnej oblohy vynorí toto:

Čo si myslieť o takýchto záberoch z Mesiaca:-)
Že by pozadie reliktného žiarenia vesmíru:-DDDD
A Hoagland bývalý spolupracovník NASA nám chce nakukať že tie škrábance čo na tej foto vidíme sú vraj sklenené stavby na Mesiaci, ktoré NASA tajila:-)))) Tam vzadu za ako že Mesačným obzorom je len nejaká štúdiová stena, ktorá mohla byť súčasťou premalovaných filmovách kulís preto tie vystupujúce geometrické čiary. Najprv som si myslel že ten článok o vyhláseni NASA je len nejaký hoax, ale potvrdili to dnes na Slobodnom vysielači v telefonickom rozhovore priamo s človekom z USA. Je to vraj údajne aj na stránkach NASA. A to 1. apríl ešte nebol.... Ten Hoagland sa domnieva že Američania boli na Mesiaci aby si odtiaľ odviezli mimozemské technológie. Skrátka báchorka na báchorku a doslovne dezinformačné inferno....Kua tie lepiace pásky si treba všimnúť:-) Vidím dobre? Alebo sa mi to len zdá. Takto prilepený znak USA na mesačnom module? Projekt za miliardy a takto prislintené zhužvané a odliepajúce sa logo UNITED STATES ? Že by to tak dobre držalo v tých extrémnych tepelných rozdieloch na povrchu Mesiaca?


Mesačné fotografické záhady a rébusy. Kde sa podel Lem? Raz tam je raz tam nie je-DDD

According to Waring, in a recent post to his weird blog UFO Sightings Daily, the old 1967 NASA photo, taken during the Lunar Orbiter III mission (frame 3073) to the Moon, actually shows an alien UFO craft parked inside the Manilius crater on the lunar surface.
Lunar Orbiter nafotil z orbity Mesiaca na jeho obzore nad Slnkom osvetleným povrchom hviezdy. NEUVERITEĽNÉ. A Americkí astronauti ich ani nevideli ani nepočuli ani nenafotili. Ale UFO na tmavej Mesačnej oblohe to nafotili:-) Aj keď len slabo a matne odrážalo svetlo...
APOLLO 17 UFO IMAGE Reveals Triangle UFO (TR3B) In All Its Glory, Video, Oct 2015, UFO Sighting News.
ufosightingsdaily.com/.../...

To tam isto niekto len dorobil:-). Je to zámerná manipulácia Aliens na Mesiaci:-). Takéto objekty tam bolo akože vidieť a hviezdy nie?

čo to tam vidno tak slabo osvetlené tiež záber údajne z Apolla 17 a opäť hviezdy nič ani boďka:

To sú mi veci čo to len môže byť...

Veľmi netradičné UFO:-) Čo ty na to Dedouchu..... 
Krkavcov Lunárny KRAKEN:-))))) vznášajúci sa majestátne tesne nad povrchom Mesiaca.
Všetky zmienky o UFO v Lunárnom programe Apollo sú podozrivé a nevieruhodné pravdepodobne umelo produkované...
Nie že by som chcel tvrdiť že život mimo našu planétu nie je možný to naozaj nie. Vesmír môže byť plný života..... ale toto je cieľavedomí hoax. Príde mi to ako zámer ktorý má posilniť vieru v to že USA boli na Mesiaci, preto že obrovské množstvo ľudí na UFO verí. Tiež som do tejto kategórie istý čas patril. 


Za pomoci NASA bol natočený aj sci-fi horor Apollo 18. Doporučujem zhliadnuť. Odborníci použili identické kulisy aké použili aj pri točení predchádzajôcic h výprav na Mesiac


DDRO

a mimochodem, nevím jak vám ale mě to celé divadlo kolem kosmického výzkumu připadá velmi podivné. Nejdřív velké plány s technikou v plenkách a za desítky let stále nic kloudného, jen neustálé odsuny do budoucna. Jestliže se s technikou šedesátých let dalo doletět na Měsíc tak minimálně za dalších deset-dvacet let by byl Mars navštívený i s postavenou stanicí. Jenže po přistání Apolla ztratily náhle obě supervelmoci zájem. A vlastně dodnes se létá se stejnou technikou jen dopilovanou. Co se toho namluvilo o komerčním využití kosmu - a že pro společnosti s miliardovými zisky by nebyl problém složit se na výstavbu kosmodromů - a vždy je tak nějak ticho po pěšině jen se pouští divné kulisy aby lidi viděli že se něco děje. Prostě něco podobného jako když se dělník tváří že pracuje, filmuje práci. Zezačátku by byly náklady velké, ale pak by se rychle vrátily a už by se jen vydělávalo. Zůstává otázka proč všechny nadějné vesmírné projekty nějak "zapadnou". Skeptické variantě o ekonomických důvodech nevěřím - vstupy by byly velké ale výstupy ještě větší. A pak jsou vlastně dvě verze - první že Američani a Sověti skutečně na Měsíci narazili na cizí bytosti (tudíž se část měsíčních záběrů musela dotočit) nebo že se lidé dostali ke starověkým technologiím a tudíž stávající vesmírné programy zůstaly jen jako prázdná skořápka bez skutečné náplně a reálný mezinárodní program běží na plné obrátky - pak by nešlo o UFO ale o IFO :)

Piovarči

No dobrá úvaha. ALE.... Ešte je jedna možnosť tu je, že na tom Mesiaci vôbec neboli ale podporujú to UFO fóbiou ktorú sami pomáhali vyrábať a zároveň ju naschval popierali a vysmievali, lebo poznajú ten efekt popieraného... Ludia sú náchylní veriť na to že na Mesiaci kozmonauti naozaj videli UFO - neznáme lode ako sa to šušká. Táto šuškanda bola ale spustená samou NASA, teda ich pracovníkmi, ktorí akože už v agentúre nepracujú..... i samotnými astronautmi . Môže to byť len taktika ktorá má podporiť vieru že tam boli. Však aj UFO videli a nafotili veľakrát.....:- ) Ja predpokladám že len v tých ateliéroch.
A viera v UFO je dnes veľká mnohokrát to vidieť na reakciách ľudí v diskusiách. Ako sa hnevajú keď si z toho robím srandu....

Áno keby kryli nejaké technológie nepotrebujú už klasickými prostriedkami lietať do kozmu a lietali by tam tajne, ale aj to je len domienka, ktorú sa snažia podporovať aj tým že tvrdia že majú kontakt s UFOnmi a majú ich technológie. 
Majú ale figu drevenú. 
Rusov nepredstihli ani vojensky. 
Teraz to vidieť celkom jasne aj v prípade vojny v Sýrii.... 
Ale snažia sa Rusko odpísať ekonomicky aby technologicky nemohlo napredovať. To ale robia globálne a cielene vytvárajú taký ekonomický stav a tlak, aby sa veci nevyvýjali prirodzene dopredu. 
Vidieť to aj na technológiách ktoré sú zatvárané ako patenty do trezorov. 
Už sa to priznalo, je to samozrejme kvôli kšeftu, ale i kvôli iným aspektom nielen mocenským.
Aby sa v určitých oblastiach technológie moc nehýbali dopredu. 
Preto je tu ten tvrdý ekonomický prítlak hlavne tú na východe. Možno sa tak tiež snažia oddialiť odhalenie pravdy o projekte Apollo. 
Jedna posádka raketoplánu sa dostala na vyššiu obežnú dráhu okolo 400 km nad zemou a mali problémy s tým že videli záblesky častíc ktoré prelietali všetkým aj ich hlavami a očnými nervami. NASA bola týmto javom veľmi prekvapená, všimol som si to keď sa o tom s neskrývaným prekvapením písalo v odbornej tlači. Len mi to vtedy ešte nedošlo. Ešte som ich nepodozrieval.. .. ešte som im veril... 
Ale prečo sa všetci tak čudovali, ak takéto skúsenosti už mali všetky posádky čo leteli k Mesiacu? 
Prečo to bolo opisované ako niečo prekvapivé?
Prečo o tom nič nehovorili média keď sa USA astronauti vrátili z Mesiaca? 
Museli mať rovnaké potiaže s týmto efektom a možno ešte väčšie, lebo museli prekonávať ešte intenzívnejšie bombardovanie kozmickými časticami ako sa to stalo zatiaľ len jedinej posádke STS, ktorá sa radiačného pásu sotva dotkla!!!!!
Toto je do očí bijúci rozpor, ktorý sa snažia zahladit tým že tvrdia že Astronavti z Mesačného programu Apollo o tom hovorili.
Lenže ja celkom presne viem že v tej dobe a aj desať rokov po tom sme nič o tomto fenoméne v odbornej literatúre o kozmonautike nečítali. Žiadne vyjadrenia k tejto téme USA astronauti na svojich tlačovkách nepodali. 
Skôr sa tvárili hodne znudene keď sa novinári pýtali či videli na Mesiaci hviezdy. Vraj nevideli:-) 
Ale o zábleskoch v hlave nikto z nich nehovoril a muselo by ich to poriadne vyplašiť lebo s takýmto efektom vôbec nemohli rátať ani oni ani NASA...

A vôbec nemáme predstavu o tom ako by na astronautou skutočne pôsobilo silnejšie bombardovanie kozmickým žiarením uprostred radiačných pásov, keď to posádka toho raketoplánu tak vzrušene komentovala.... . a to sa radiačných pásov sotva zľahka dotkli.

Zrušili raketoplány ako zastaralé a nemali žiadnu náhradu. Skrátka zjavná brzda. Udržať kozmonautiku čo najdlhšie len na orbite zeme. Rusko sa teraz ale chce utrhnúť z reťaze majú vlastný Mesačný program tak isto aj Čína, ale postrehol som pred pár rokmi jeden článoček v ruskej tlači keď Rusi vážne riešili ochranu kozmonautov vo Van Alenových radiačných prstencoch, škoda že som si vtedy ten článok nestiahol. Bolo to oficiálne vyhlásenie Rozkozmosu v tom zmysle že je to ptoblém ktorý musia vyriešiť ak chú ísť s posádkov na Mesiac.
Tak že problém môže byť práve v tom že USA majú problém s krytím udalostí ktoré sa nekonali tak ako sme si všetci mysleli keď sme sledovali program Apollo.

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9921-odtajneny-dokument-cia-mimozemske-bytosti-sibir

Lucif 
tu máš ten záber toho dúhového odlesku:

Hoagland to vysvetluje tými sklenenými stavbami na Mesiaci pritom sú to stopy po niečom inom. Stopy zrniečok skla projekčného plátna prednej projekcie.
A bolo to treba prekryť odborným výkladom UFOlógov:-) Čo by teda lámalo svetlo na čiernočiernej Mesačnej oblohe stovky metrov nad jeho povrchom? Áno muselo to byť sklo, ale v žaiadnom prípade nemohlo ísť o obrovské sklenené stavby na Mesiaci:-) Kamufláž a zastieranie stopy po kamufláži? Alebo bol Hoagland naozaj presvedčený o obrovských sklenených stavbách na Mesiaci?
A projekčné plátno nemohlo prísť do úvahy. Boli to predsa zábery z povrchu Mesiaca.
NASA týmto spektrálnym odleskom vôbec nevenovala pozornosť aspoň neviem o snahe že by sa to pokúsili nejako vysvetliť či komentovať. Skrátka nad mesačným povrchom všade vysia kúsočky skla. Hoagland tvrdí že všade okolo boli zvyšky veľkej sklenenej kopule. Podľa mňa absolútna blbosť. Sklenené čiastočky vysiace nehybne stovky metrov nad povrchom Mesiaca to je tiež blbosť to je potom reálnejšie to projekčné plátno v pozadí.....

Hoagland píše:
A tak jsem se začal dívat. A tohle je obrázek z Apollo 17. Můžete vidět náznak. Je to jeden z těch nově naskenovaných záběrů, které se dostaly ven, v 16 Mb souborech, takže kdokoli může jít na web a stáhnout si je a použít Photoshop a bingo! Potvrdíte přesně, co tam je, když zesílíte výsledek. Přímo tady nahoře, nad těmito horami - což nejsou hory, mimochodem, je to erodovaný ekologický nános - naleznete hranol.
Objevíte ohromující barevný úlomek skla, spektrálně lámající světlo.

Hoagland: 
[b]Toto je fotografie udělaná z Apollo 14. Je to snímek vyfocený Alanem Shepardem, který byl velitelem. Když se podíváme na sever, je tam Edgar Mitchell, se kterým jsem toto všechno probíral v roce 1996 v programu Art Bell. 
Ten astronaout Mitchel, ktorý tvrdí že sú tu mimoni. Čo iné mohol Mitchel povedať Hoaglandovi. Nemohol mu povedať ty vôl to je stopa po projekčnom plátne ale nikomu to nehovor je to vec národnej bezpečnosti Spojených Štátou....
Tady je Mitchellův stín. A zde je ten neuvěřitelný dóm na pozadí klenoucí se nad Mitchellem, který o něm zjevně nemá ani tušení.
A tady je vložená oblast, kde - protože já mám originál tohoto neocenitelného snímku, jenž byl zachráněn před záměrným zničením NASA, myslím, že v roce 1971, džentlmenem jménem Ken Johnston, uložen po 30 let a poté mi byl fyzicky předán v Seattlu v roce 1995. Vložil jsem ho do PC snímače (který byl tehdy dost primitivní ve srovnání s tím, co máme dnes k dispozici), oskenoval jsem ho, zvýšil jasnost, a výsledek ještě jednou... a bingo! Vyskočila z toho tahle úžasná geometrie.

Projekčné plátno sa skladalo z mnohých dielou odlišnej kvality a ten domnelý dóm bola len časť projekčného plátna ktorá bola zrejme odlišná novšia... 
To je môj osobný názor, žiadny sklenený dóm. Nič také na Mesiaci neexistuje ale ako krytie stôp po prejekčnom plátne je to možná varianta ako ten ťažkovysvetlite lný odĺžnik vysvetľovať ale je to tvrdenie stojace na veľmi tenkom lade....:-) 
Inak nie je tam prítomná žiadna priestorová kvadratúra ako pri trojrozmerných budovách, je to plošný stojací obdĺžnik.

[Vzpomínáte si na tu písničku Turn up the Volume (Zesil hlab]Například, toto je obrázek Hasselblad z Apollo 10. Číslo záběru je AS10-32-4810. Takže můžete jít do archivu a jít na internetové stránky a stáhnout si tento obrázek. Uvidíte, že jsou tam náznaky něčeho na obloze, dole je skutečně typický měsíční terén. A všechno, co uděláte je, že zesílíte jasnost. 

Hoagland: 
Zesilte výtěžek. A uvidíte toto ohromující mřížkové dílo na obloze. Mřížkový výtvor, který – toto nyní je detailní záběr – tam nepatří. Je trojrozměrný. Je přímkový. Jsou to traverzy nahoru a dolů. Jsou to nosníky zprava doleva. V mysli kohokoli, kdo má co do činění s výstavbou, kdo alespoň postavil dům, není pochyb, že toto je skutečné. Nejsou to škrábance, není to podivný obraz vzešlý z ustalovací lázně při vyvolávání filmu. Je to opravdová zhotovená 3-D věc.

Čo ohromujúceho na tom ten Hoagland vidí:-) JA vidím že pozadie tvorí geometricky počmáraná plocha ako čierna školská tabula zotretá handrou. Hoagland v tom však vidí sklenené obrovské konštrukcie nad povrchom Mesiaca. Podľa Hoaglanda 3D vec sklenená samozrejme. Podľa mňa dôkaz kamufláže. Je to záber z Apolla 10 z obežnej dráhy Mesiaca, tak že je absolútne scestné až detinské uvažovať o tom že nad povrchom Mesaica sú nejaké sklenené stavby:-) A v takej výške nad povrchom, že by do nich loď Apollo musela naraziť:-DDDD
Je to absolútne sprosté. Toto nemôže byť snímok z orbyty Mesiaca - to nemôže byť nič iné ako štúdiový záber. Vtedy sa ešte nepočítalo s tým že bude niekto raz v počítači tieto zábery podrobovať prieskumu.
Keď toto všetko vidím nevychádza mi z toho nič iného len to že USA sú FAKELANDOM


A ako zdroj tvojich tvrdeni davas cloveka, co veri na UFO, gratulujem ! :D Krkavec


Celé NASA verí na UFO, nedávno mali k tomu tlačovku to si nezachytil?:-DDDD
Astronaut Mitchel tiež verí na UFO:-)
No čo iné mu ostáva chudákovi ide predsa o národné záujmy a bezpečnosť Spojených štátov:-)
CIA rovnako verí na UFO:-))))
 
Nedávno odtajnili info o tom ako rusáci zostrelili raketou zem vzduch ufo a ufoni potom zlikvidovali celú ruskú jednotku a to tak že všetci skameneli:-DDDD
Tak že samé kaleráby a halušky:-) Stále dookola.
A že údajne čerpali z 250 stranovej ruskej správy
Dokonca aj jednotliví pracovnici NASA vynášali a zachraňovali fotografický materiál, samozrejme ten rozbor fotografií je správny tomu niet čo vytknúť. 
Že dotyční veria v UFO to je už iná vec. A že si vymýšľajú sklenené stavby a mestá trčiace kilometre nad Mesačným povrchom to už je až fatalizmus:-)
Ale tvrdia to na základe jasných stôp po projekčnom pozadí. A tie spektrálne odlesky no uznaj hviezdy sú tam nie ani náznakom ale spektrálne odlesky drobných čiastočiek skla tam sú evidentné aj šrafúra a lineárne deliace línie plátna v pozadí, tak to už je moc na hocikoho:-) 
A čo ak je to účelová záležitosť tá ich viera:-)
Skrátka a jednoducho FAKELAND MADEIN USA
Zúfalstvo dezionformačnej kampade.
Lož prekrývaná ďalšou lžou na entú.....
Skrátka to je všetko čo ti ja k tomu môžem povedať a je absolútne zbytočné sa s tebou o tom ďalej baviť.


http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9971-photoshop-tornado-mars-nasa

Priamo v Teotihuacáne na začiatku 20. storočia objavili archeológovia vo vrchných poschodiach Pyramídy Slnka neobvyklý nález – sľudové pláty. Možno si poviete, nič neobvyklé, tak ako si to povedali archeológovia, ktorí tieto pláty našli. Lenže sľuda ako stavebný materiál je absolútne nevhodný. Sľuda sa používa v elektronických súčiastkach, NASA sľudu používa ako štít proti kozmickému žiareniu na raketoplánoch a tiež sa využíva ako ochrana proti elektromagnetickému žiareniu. Až dnes kedy používame elektroniku a jadrové technológie vieme na čo je sľuda vhodná.
http://magazin.atlas.sk/spektrum/vynalezy-na-ktore-sa-uz-zabudlo/679399.html


WASHINGTON – Ak je niečo pre našu planétu prospešné, je to vojna, hovoria odborníci z NASA, ktorí monitorovali ovzdušie v Sýrii. Ich zistenia sú dôkazom, že každá minca má svoj rub aj líc.

Podľa NASA vedie vojna nielen k populačnému poklesu a migrácii obyvateľstva, ale aj k čistejšiemu ovzdušiu - napriek vybuchujúcim bombám. Odkedy sa totiž Sýria zmieta v ozbrojených konfliktoch, vzduch v oblasti je čistejší.

OK tiež názor:-)
S tými obrázkami je to tu útulnejšie:-)

Observer NASA Curiosity - UFO na Marse. NASA takéto zábery nekomentuje, možno ich len podhadzuje ako palivo pre veriacich, ale to je len môj názor. Keby to utajovali tak by to tam nenechali, ale zjavne chceli aby to všetci videli

Osvetlený povrch mesiaca s hviezdami na horizonte to je veľmi neobviklý jav hviezdy nad mesačným horizontom to nikde len tak neuvidíte, ale Lunar orbiter v 67 to dokázal neskôr sa to už nedalo

A tu máme Ruský Rosswel - predsa nebudú horší ako Američania - toto bola Ruská odpoveď.
A neostalo pri jednej havárii v Rusku
„Ruský Roswell“,se udál v březnu roku 1969,přesněji 5.3.1969 vo Sverdlovskej oblasti
dokonca 5 mája 1963 ruská PVO zostrelila ufo objekt neďaleko mesta Ordžonikidze - Vladikaukaz. Dva mesiace na to našla skupina hubárov čudný vrak:-)
zahadyazajimavosti.cz/.../...
A CIA tiež nedávno odtajnila ďalší incident keď Rusi zostrelili UFO, nedávno sa to tu tiež pretriasalo....
Dňa 16. septembra 1989 v blízkosti mesta Perm na Urale došlo k vzdušnému boju medzi šiestimi striebornými, lesklými objektmi UFO 
a zlatozeleným objektom. Všetky objekty mali priemer okolo 20 metrov. Po polhodinovej výmene „striel" zlatozelený objekt čiastočne explodoval s takou silou, že v mnohých domoch v Perme vyleteli okná. Poškodený objekt padol do lesa, kde ho našla armáda. Previezli ho do hangáru č. 18 v blízkosti Permu, kde je tajné výskumné stredisko bývalej sovietskej, dnes ruskej armády.
V roku 1986 zaznamenali haváriu UFO v blízkosti Vladivostoku a ďalší objekt havaroval pri náraze o vrcholec hory v Dalniegorsku. Analýzy zvyškov druhého objektu ukázali, že technológie, ktoré boli použité na jeho stavbu, sú pre nás absolútne nepochopiteľné. Ukázalo sa napríklad, že zliatina kovu, z ktorého bol plášť objektu, obsahuje 32 percent kovového sodíka a 11 percent železa, ale aj ťažko rozpustné kovy, ako je volfrám, chróm a ďalšie. Najzaujímavejši e je, že súčasťou zliatiny boli aj organické molekuly. Akoby zliatina mnohých kovov bola živá...

To sú šupy z Ruska čo? 
Zdá sa že Rusi sa s tým nesrali a ku koncu studenej vojny riadne zakontrovali.....
Keď to tak počítam minimálne 5 havárii sa udialo len v Rusku.
V USA Soccoro a Rosswell niečo padlo údajne v Juhafrickej republike, niečo dokonca v Kanade a to som len tak zľahka načrel do UFO literatúry.Technológie ako hovädo neskutočné zliatiny cudzích kozmických lodí rozohňujú našu fantáziu, prečo ale tak často havarujú? 
Také neskutočné technologické zázraky? 
A pozoruhodné je ešte aj to že všetky tieto havárie sa odohrali v období od Rosswellu po koniec studenej vojny a potom šmitec nespadla už nani NOHA!!. 
UFÓNI sa asi konečne naučili lietať v Zemskej atmosfére, ale trvalo im to pekných pár desaťročí babrákom kým natrénovali bezpečné lietanie v atmosfére.... 
Nie je aj toto podivuhodné? Že po roku 1989 po sametovej handre už vôbec nepadajú?


Takto vypadá originál foto z Apolla 14 - snímek vyfocený Alanem Shepardem, který byl velitelem. Když se podíváme na sever, je tam Edgar Mitchell
Všimli ste si ten nápadný modrý odlesk na dokonale tmavej mesačnej oblohe? Nie to nie je Severka:-DDD


http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9850-kvantova-teorie-vedomi-presun-smrt-jina-dimenze

Piovarči 2017-04-22 14:30
Tak Američania na Mesiaci nehavarovali ani raz..
No mimoni na našej planéte havarovali už X krát:-)))

tu máme Ruský Rosswel - predsa nebudú horší ako Američania - toto bola Ruská odpoveď.
A neostalo pri jednej havárii v Rusku

„Ruský Roswell“,se udál v březnu roku 1969,přesněji 5.3.1969 vo Sverdlovskej oblasti

Vizuálna sofistikovanosť tohoto ufa je primeraná vtedajšej dobe. Umelci z Holliwoodu by to dnes už naarandžovali oveľa vieruhodnejšie: -)
Dokonca 5 mája 1963 ruská PVO zostrelila ufo objekt neďaleko mesta Ordžonikidze - Vladikaukaz...
Rusi zakontrovali a zostrelili aj UFO dobrá demonštrácia sily nie?

Chudáci mimoni čo to majú za lode padajú z oblohy ako papierove draky a pritom museli prekonať také priepastné diaľky aby sa k nám dostali.
mimozemstan.estranky.sk/.../.. .
A ďalšie propagandistick é šupy z Ruska:
V roku 1986 zaznamenali haváriu UFO v blízkosti Vladivostoku a ďalší objekt havaroval pri náraze o vrcholec hory v Dalniegorsku. Analýzy zvyškov druhého objektu ukázali, že technológie, ktoré boli použité na jeho stavbu, sú pre nás absolútne nepochopiteľné. Ukázalo sa napríklad, že zliatina kovu, z ktorého bol plášť objektu, obsahuje 32 percent kovového sodíka a 11 percent železa, ale aj ťažko rozpustné kovy, ako je volfrám, chróm a ďalšie. Najzaujímavejši e je, že súčasťou zliatiny boli aj organické molekuly. Akoby zliatina mnohých kovov bola živá...
BOMBA:-DD Dobré nie? Zázračné technológie padajú z oblohy ako hrušky s čerešne-)

Najlepšie zdokumentovaný je však Ruský Rozwel. S ostatných havárii neexistujú zrejme žiadne fotografie.

Dňa 16. septembra 1989 v blízkosti mesta Perm na Urale došlo k vzdušnému boju medzi šiestimi striebornými, lesklými objektmi UFO
a zlatozeleným objektom. Všetky objekty mali priemer okolo 20 metrov. Po polhodinovej výmene „striel" zlatozelený objekt čiastočne explodoval s takou silou, že v mnohých domoch v Perme vyleteli okná. Poškodený objekt padol do lesa, kde ho našla armáda. Previezli ho do hangáru č. 18 v blízkosti Permu, kde je tajné výskumné stredisko bývalej sovietskej, dnes ruskej armády.

Ďalšia dezinformačná šupa z Ruska. Rusko ukázalo že aj ono má UFO agendu a reinžinieringuj e nové zázračné technológie:-)

A CIA tiež nedávno odtajnila ďalší incident keď Rusi zostrelili UFO, nedávno sa to tu tiež pretriasalo.... ako ufóni údajne hneď na to zlikvidovali celú sovietsku armádnu jednotku:-))) A to tak že vojakov premenilo na vápencové skelety. To už si robia z ľudí doslovne srandu...

Tien Šan, Kirgizstán, 28. 8. 1991
V září téhož roku prosákly informace, že se v horách východně od města Karakol zřítilo obrovské UFO doutníkovitého tvaru. Do těžko přístupného místa byly zorganizovány dvě expedice badatelů z kazašské pobočky UFO. Teprve až druhá výprava byla úspěšná a najatým vrtulníkem objekt našla. Asi kilometr od objektu rozbila tábor. K objektu se nedalo přiblížit, protože vydával nějaký druh „šokových“ vln. V blízkosti objektu nefungovala žádná technika ani měřící přístroje či hodinky. Objekt byl asi 200 m dlouhý s naznačenými okny, bez viditelné pohonné jednotky.
A kde sa teda podel šokoví vlny ho museli chrániť armáda ho nemohla predsa zabaviť... a fotky neboli?

TAK ŽE 6 havárii len v Rusku!!!!!
PLUS
Havárie UFO na západe tie prevažujú vzhľadom na to že sa tento fenomén zrodil práve v USA:
1. Roswell, Nové Mexiko, USA, 2. 6. 1947
2. Aztec, Nové Mexiko, USA, 1948
3. Kingman, Arizona, USA, 1953
4. Ubatuba (Sao Paolo), Brazílie, konec září 1957
5. Gdynie (Gdaňsk), Polsko, 21. 1. 1959
6. Nova Scotia, Kanada, 4. 10. 1967
7. Pacifik, 1973
8. Chihuahua, Mexiko, 25. 8. 1974
9. Berwyn Mountains, Wales, Anglie, 23. 1. 1974
10. Jižní Afrika, 7. 8. 1989
11. Varginha, Brazílie, 20. 1. 1996
cez-okno.net/.../...

Havaria Roswel

Tak to zhrňme celkom 17 havárii od roku 1947 až do roku 1996 a potom dvadsať rokov až podnes už nepadlo nič:-)
Mimoni asi výrazne zlepšili svoje špičkové technológie inak si to neviem vysvetliť:-) Mne to vychádza tak že ide len a len o spravodajské hry vojenských rozviedok a pridružujúce sa povesti. Lebo aby takto padali technológie ktoré sú minimálne stovky rokov pred nami je nemysliteľné a naozaj málo pravdepodobné. Ak by boli z Marsu ešte by sa to dalo prehltnúť ale ak prišli so vzdialenejšieho vesmíru hotový nezmysel.
A navyše havarovaným mimoňom nikdy nijaká loď neprišla na pomoc aby zachraňovala a evakuovala posádky a ochránila svoje technológie pred besnými armádami pozemšťanov... To tiež nemá logiku ak by ich prítomnosť na oblohe bola tak hustá a permanentná ako sme sa o tom dozvedali v šesdesiatych rokoch v tlači.

Tak že veriacich v UFO nepoteším. Viera v UFO nám ale nijako a v ničom nepomôže.
Fenomén UFO naše problémy na planéte riešiť nebude je to len a len na nás ako sa s tým všetkým vyporiadame. Neprídu nám dať technológie ktoré nás oslobodia.
Tie musíme vyvinúť my sami.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10222-nasa-mezinarodni-kosmicka-stanice-ufo

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt fašisti na Mesiaci IRON SKY

Zacharčenko zažertoval o tom, že DLR získala mimozemské technologie

Hlava samozvané Doněcké lidové republiky Alexandr Zacharčenko při odpovědi na otázku o použití neznámé zbraně v oblasti Gorlovky oznámil, že v roce 2014 se šéfové DLR setkali s mimozemšťany.

„Vy přece víte, že jsme se v roce 2014 setkali s mimozemšťany. Oni nám předali své technologie. Tyto technologie používáme na „ukropy" (pozn. hanlivé označení pro ukrajinské nacionalisty)," cituje Zacharčenka Lenta.ru.
V prosince 2016 si na neviditelnou a neslyšnou zbraň domobranců v rozhovoru pro televizní stanici TSN stěžovali bojovníci gruzínského batalionu Ozbrojených sil Ukrajiny, kteří zaujímají pozici u obce Trojckoe na linii střetu se samozvanou Luhanskou lidovou republikou. Voják s přezdívkou Maestro řekl, že se protivník stále pohybuje vpřed a „skrývá se v mlze a sněžení".

https://cz.sputniknews.com/svet/201705115263965-zacharcenko-zert-dlr-technologie/

 Piovarči 2017-05-05 18:32
Ahoj chcel som dať nejaký ilustračný obrázok a našiel som toto:

Na obrázku je kruh, který se objevil 23.července 2012 v obci Roundway a zobrazuje přesnou chemickou strukturu molekul DMT.
Prečo sa tento vzorec neobjavil skôr v kruhoch v obilí? No preto že veda na tento vzorec príšla až v priebehu deväťdesiatych rokov minulého storočia.
Tak že kto nám to kreslí kruhy do obilia? Určite nie mimoni tí by molekulu duše vpísali do obilia ešte skôr ako sme ju objavili:-) Vtláča to do tých polí niekto od nás zo Zeme
Bude to niekto z dezinformátorov
Dr. Rick Strassman je autorem knihy DMT: Molekula duše a nedávno uskutečnil průkopnickou studii o kvalitách dimethyltryptam inu, která po dlouhé odmlce znova otevřela diskuzi o psychedelických látkách. Mezi lety 1990 až 1995 doktor Strassman pomáhal šedesáti pacientům navázat kontakt se světem za oponou a pak jejich zážitky zdokumentoval pro potřeby lékařského ústavu univerzity v Novém Mexiku.

vice.com/.../kouzelny-dr-dmt
Komfortní zóna je nastavena tak, abyste se cítili dobře a bezpečně v dobře známém světě. To, co nezná je nepřeložitelné, nevysvětlitelné , šokující, neshodující se s pohledem – aktuálním emocionálním stavem – čili s více jak 99,9913% vesmíru – je již vyříznuté v průběhu synapse axonu.
TEORIE MNOHA SVĚTŮ
Obecná matematika popisuje 33 rozměrů modelu Vesmíru – podíváme se na toto – matematika předpokládá existenci 33 zároveň se překrývajících realit. Jak se vlastně vejdou na jedno místo? Projdou prizmatem slunečního světla – takže vidíme, že v jednom proudu bílého parsku jsou smíchány všechny barvy duhy. Nacházejí se v jednom místě díky rozdílným frekvencím vibrací energie. Stejně tak se to děje v celém vesmíru.
CO DĚLÁ DMT?
Dimetylotryptam in syntetizovaný v epifýze z tryptofanu, jemně řečeno rozšiřuje naše vnímání. Zvýšená sekrece (vylučování) se děje ve chvíli, kdy se obrátíme do těla. Pak se samozřejmě setkáte s přesvědčením, že DMT je halucinogenní substance – silným psychedelikem, a že probuzená šišinka produkuje halucinace. Proto lidé ve stavu smrti a šoku mívají podobné „halucinace“
Říká se, že DMT rozšiřuje vnímání – mám na mysli, že celkově odstraní nervové blokády. Abych byl upřímný v této době, kdy endokrinní DMT má vliv na nervový systém, začínáme konečně vidět těch 99,9913% Vesmíru. Nejedná se o halucinace – je to celý zbytek dosud neviditelného Vesmíru – Vesmíru s mnoha rozměry existencí najednou

2012rok.sk/.../...

TEMNÝ POKOJ
        Ne , nemám na mysli klasický „ dark room“ a ty formy, které se s ním obvykle spojují. Jde mi o praktiku pravého tmavého pokoje – čili izolaci celkové smyslové deprimace – sedět sám v naprosté tmě bez zvuků.
Tato praktika existuje v Tibetu, je to jedna z praktik Tao v buddhismu a je známá v mnoha kmenových kulturách. Po několika dnech strávených v absolutní tmě, obrazy uvnitř hlavy vycházejí ven a jsou tak reálné jako ve skutečnosti. Tato praktika poskytuje obrovskou expanzi vnímání. Pokud jde o biochemii mozku – tak dlouhé pobývání ve tmě způsobuje nahromadění melatoninu. V další fázi nastupuje pinolin – šišinka mozková vylučuje endogenní inhibitor ( beta-karbolin) enzym MAO – enzym, který rozkládá melatonin.Ve fázi pinolinu je MAO inhibován a z melatoninu v šišince začne syntetizovat pinolin,a následně z něj  5-MeO-DMT, který znovu nerozkládá MAO (protože je inaktivován), takže 5-MeO-DMT ( jako „akašon“) šišinka začíná syntetizovat DMT. To je,  když se obrazy z vaší hlavy začínají pohybovat doslova za hranicemi lebky – a to v přesném slova smyslu. To je místo, kde se plní sny – ihned…
JAK TO VYPADÁ TECHNICKY
Den 1-3 – fáze melatoninová – Fáze snového bdění 
Den 3-5 – fáze pinolinu – První vize,astrální cestování
Den 6-8 – fáze 5 – MeO–DMT – Pomalu se otevírá vnitřní zrak, zvyšuje telepatie,intuice
Den 9-12 – fáze DMT – Vize zesilují, otevírá se vnímání alternativních světů a paralelních realit. Někteří mluví o ultrafialovém a infračerveném vidění v tomto stavu. Pokles potřeby spánku – spánek přichází jako jóga, čili meditace se zachováním neustálého vědomí.

John Pitralon 2017-09-02 08:30
Citace:
Ale po pár misích Apollo zkoumání Měsíce vyhaslo a lidem až do dnešních dnů nejde do hlavy proč.
Podvodníci z NASA si na základě snímků z Lunar Orbiteru vyrobili cvičiště, které 1:1 odpovídalo místu přistání "Apolla 11". Na místě zaniklé sopky (Cinder Lakes Crater Field – Flagstaff, Arizona) vytvořili krátery a přesně zreplikovali povrch Měsíce. Takových "přistání na Měsíci" si Pindosové můžou natočit třeba tisíc, ale už po šesti jim asi došla fantazie :-)

Vpravo snímek Měsíce, vlevo umělá kopie v Pindostánu:
Zdroj:
www.theatlantic.com/.../267456

Takže celá záhada je vyřešena. Hoši to nafilmovali v Arizoně. Tohle je ten jejich jakože "Měsíc", který si tam vyrobili:Takhle si astronoti Jack Schmitt a Gene Cernan nacvičovali zkoumání povrchu Měsíce a hlášení
výsledku velení mise...


Zdroj: library.nau.edu/.../lunar.html

Slavné dobytí Měsice člověkem = prachobyčejná šaškárna Pindosů v Pindosii


Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat Len poplašná správa?

Radiace z Fukušimy se od roku 2011 rovná 10ti hirošimským bombám každou hodinu

By  pro 15, 2015

Každý den, každou hodinu, radiační ekvivalent 10 jaderných bomb v Hirošimě se dostává od roku 2011 do našich oceánů. Radiace nadále uniká do Tichého oceánu z japonské jaderné elektrárny Fukušima od katastrofy v roce 2011.
Radiace nyní dosáhla Tichým oceánem až k Severní Americe. Japonsko od té doby zrušilo vývozní omezení, ale opakované úniky kontaminované vody z Fukušimy přimělo Jižní Koreu, aby zakázala dovoz z osmi regionů, včetně prefektury Fukushima v roce 2013.
Ve videu níže (z roku 2013), vědec Patrick Flanagan říká, že Fukushima je mnohem horší, než k čemu jsme vedeni věřit.
http://www.lajkit.cz/zpravy/item/266-radiakce-z-fukusimy-se-od-roku-2011-rovna-10ti-hirosimskym-bombam-kazdou-hodinu

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára