utorok 21. marca 2017     19 marca 2017 - Povrchovka v lome


            Ďalšia nedeľa nad jazerom bola opäť len vychádzková... bolo nádherne a tak sme sa prešli po hrebienku
            Prírodnej pamiatky Kraľoviansky meander .
            Prvý jarný deň sme boli v Slovenskom múzeu ochrany prírody a jaskyniarstva......
            Voda mohla mať okolo 3 stupňov a vydržal som tam plných 12 minút tak že celkom pokrok. Peťo bol okolo 6 minút
             Expozícia mapujúca jaskyniarstvo a jaskyne na Slovensku bola mimoriadne inšpirujúca....
            Na nebezpečnej hranici, ktorú radšej neprekračujeme.....
           Hmyz zalievaný v akrile.....
            V sobotu sme boli na burze chrobákov a motýlou..... Tarantule to je naše:-))

Jan Pavelka 2017-03-20 22:12
Pepo z Depa, udělal jsi mi radost, konečně si tady dal to video z Piovarkovým zděšeným ksichtem! Díky!
Piovarči 2017-03-21 07:37
Ja keď som zdesený vyzerám omnoho horšie nechci radšej vidieť:-DDD
        TARANTULE JO TIE MILUJEME:-DDD
            Pavúčiky....
            V suteréne múzea je skvelá inštalácia o krase a speleológii.....
            Žasnem nad tým ako je to tu všetko pekne naaranžované....
            Dostali sme skvelého sprievodcu....
            Neuveriteľné vytráže....
            Východná strana hrebeňa nad Ľudmilou... máme tu malé abry...
            Výber motýľov bol úžasný....
            Nedeľa bola nádherná a tak sa nám nechcelo zaliezať do diery a tak sme sa rozhodli pre povrchovku....
            Takéto krásne sme nachytali na burze za 120 E. Všetko zafinancoval samozrejme Otec. Darček pre moju mladšiu dcéru.
            Na hranici dvoch svetov......
            Piramídové terárium?
            Krása motíľov je podmanivá....
            No na tej našej strane hrebeňa je to naozaj pusto pusté. Nie je sa tu kde zachytiť Kopanie v lome je vyčerpávajúce.
            Na druhej strane hrebeňa majú pôvodný reliéf svahov zo skalnými odkryvmi kde je prieskum omnoho účinnejší
            a perspektívnejší. Tam sa ponáral Váh. Na našej strane len malý horský potok. O to via sú Oravský jaskyniari vo
            výhode. Majú tam aj vchody do tých najväčších jaskýň. V lome na strane jazera nebolo vonkoncom nič. Žiadna
            jaskyňa kým sme na lokalitu neprišli a neobjavili Ľudmilu a ďalšie jaskyne.
            Jaskyniarska expozícia......
            Zaujímavá prednáška o pôvode rôznych variácií hmyzu a motýľov
              Expozícia kryštálov
              Zátišie v Ľudmile...
            Sme nadšení prehliadkou i odbornou prednáškou.....
              Toto je obchod s drahými kameňmi....
             Korálové jazierko pri Litvíkovom balvane - zadný trakt jaskyne Ľudmila
             Krásne kamienky....
            Čerstvá zeleň pod Malou Fatrou....
            Naozaj štýlové ťažítka...
            Podvečer na jazere o ktoré sa neustále zvádza boj.....


http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10085-umele-zasahy-do-atmosfery-nebo-priroda-vedci-uznali-existenci-oblaku-soudneho-dneElity užívají krev malých dětí, aby si prodloužily život, a já to dělám taky, říká miliardář, majitel Paypalu

Peter-Thiel-800x430Zakladatel společnosti PayPal, miliardář Peter Thiel řekl, že věří, že transfúze krve od mladých lidí mohou změnit jeho proces stárnutí a umožnit mu nesmírně prodloužit délku života. V rozhovoru s reportérem Jeffem Bercovicim, vedoucím kanceláře Inc.com, Thiel řekl, že praxe, známá jako parabióza (tj. propojení krevního oběhu dvou jedinců téhož druhu tak, aby se jejich krev navzájem mísila, pozn. překl.), je moderní věda, která se nejvíce přiblížila k vytvoření všeléku proti stárnutí.
Thiel – investiční finančník, který působil jako delegát pro Donalda Trumpa a vystoupil na Republikánském národním shromáždění 2016 – je údajně posedlý vzdorováním smrti prodlužováním délky života. Poskytl finanční prostředky pro spouštěcí programy, které experimentují se způsoby, jak zabránit nevyhnutelnému ochabování těla a smrti.
„Zkoumám různé věci o parabióze,“ řekl Thiel Bercoviciovi, „oni (injekcemi vstřikovali) mladou krev do starších myší a zjistili, že to má masivní omlazující účinek. … Myslím si, že existuje spousta dalších věcí, které byly nedostatečně prozkoumány.“
Pokusy s parabiózou začínaly v 50. letech krutými praktikami, kdy krysy byly rozříznuty, a jejich oběhový systém byl restrukturalizován a bylo s ním manipulováno. V poslední době některé společnosti pokročily v pokusech s parabiózou na lidech. Bercovici napsal, že americké studie v tomto oboru zaostávají v současné době za pokusy, které jsou prováděny v Číně a Koreji.
angelina_jolie_drinking_her_blood_bkmesg
Kalifornská společnost s názvem Ambrosia provádí pokusy na lidech, kdy zdraví lidé ve věku 35 let nebo starší dostávají transfúze krevní plazmy od lidí mladších 25 let. Účastníci platí 8 000 dolarů za účast v tomto programu a jejich zdravotní stav je podrobně monitorován po dobu dvou let, kdy dostávají transfúze. Účastníci musí žít v areálu, anebo musí mít prostředky na cestu do Monterey v Kalifornii.
Jesse Karmazin, zakladatel společnosti Ambrosia, řekl Bercovicimu, že účastníci zažívají změnu v systému stárnutí a to ve všech hlavních ústrojích orgánů Navíc to vypadá, že výsledky jsou dlouhotrvající, řekl, ne-li trvalé.
„Zdá se, že účinky jsou téměř trvalé,“ řekl Karmazin. „Je to téměř jako kdyby došlo k vynulování genové exprese.“
Jason Camm – vedoucí lékař ve společnosti Thiel Capital – oslovil Karmazina s tím, že společnost má zájem o jeho studie. Camm je uveden na jeho stránce LinkedIn jako „osobní zdravotní ředitel Petera Thiela … a řady dalších prominentních  lídrů v podnikání a investorů ze Silicon Valley.“
Loni v rozhovoru Thiel řekl Bercovicimu, že naše kultura je „příliš předpojatá proti všem těmto věcem“, které údajně prodlužují život. Když se reportér zeptal Thiela, jestli se dívá na parabiózu jako na obchodní příležitost nebo jako na osobní lékařské rozhodnutí, Thiel odpověděl, že to druhé. Tyto praktiky, řekl, nejsou nutně patentovatelné, což ohrožuje jejich potenciální hodnotu vydělávání peněz.
Nicméně, řekl, že FDA (Úřad pro kontrolu potravin a léčiv) se nemusí zapojovat nebo studovat tyto praktiky, protože „to jsou jenom krevní transfúze“.
Říká se, že se někteří bohatí jedinci ze Silicon Valley účastní léčebných parabiotických kúr, ale Thiel loni řekl, že ještě „ani zdaleka zcela, zcela nezačal“.  Mluvčí Thiel Capitalu řekl, že se od té doby nic nezměnilo.
Americký zpravodajský server Gawker oznámil, že obdržel tip, že Thiel „utrácí 40 000 dolarů čtvrtletně za infúzi krve, kterou dostává od osmnáctiletého mladíka na základě výzkumu o prodlužování života myší, prováděném na Stanfordu.“
Thiel se pustil do nenávistného souboje s Gawkerem poté, co ho webové stránky v roce 2007 označily jako homosexuála. Thiel nesl nelibě vniknutí do svého soukromého života a v tichosti financoval mnohamilionovou žalobu proti internetovým stránkám, které vlastní profesionální zápasník (wrestler) Hulk Hogan.
Soudní proces byl úspěšný a Gawker nyní bojuje proti úpadku; v důsledku procesu půjde na konci letošního léta do dražby. Nick Denton, šéfredaktor Gawkeru, v pondělí podal návrh na osobní bankrot poté, co mu soud na Floridě odmítl poskytnout mimořádný odklad rozsudku.
V článku Krvavá pascha doktora Toaffa od Izraela Shamira se dozvídáme, že Tridentský zločin nebyl výjimkou. Toaff objevil mnoho případů takových krvavých obětí, souvisejících s mrzačením dětí, řinutím krve a jejím použitím při pečení macesu (nekvašený chléb), takže jde o pět set let starou evropskou historii. Krev, toto zázračné pití, bylo oblíbeným lékem své doby, a vlastně jakékoliv doby: Herodes se pokoušel uchovat své mládí koupáním v krvi dětí, alchymisté používali krev k přeměně olova ve zlato. Židovští kouzelníci se vměšovali do magie a používali krev stejně, jako kdokoli jiný. Šlo o velice úspěšný obchod, kdy se prodávali takové lahůdky, jako je krev, prášek vyrobený z krve, nebo třeba maces, vyrobený z krve. Židovští obchodníci to prodávali s průvodními rabínskými listy, potvrzujícími pravost; nejvyšší hodnotu měla krev nežidovského dítěte (goy katana), ale mnohem běžnější byla krev z obřízky. Takové krvavé oběti byly „instinktivní, fyzické, smrtelné akce a reakce, ve kterých se nevinné a neznámé děti staly oběťmi Boží lásky a pomsty,“ napsal Toaff v předmluvě knihy. „Jejich krev omývala oltáře Boha, který, jak se věřilo, potřeboval vedení, a někdy potřeboval být popostrčen k tomu, aby chránil a trestal.“
Související odkazy:
bloodlibel6x6x6x
OBR.: Dřevořezba z Diecézního muzea v Tridentu, představující skupinu Židů, způsobujících muka svatému Šimonovi z Tridentu.

CITÁT:
„Ona (upírka) je sexuálně mučila. Získáte větší vzrušení z krve, jestliže je v ní adrenalin; to jí dává určitou vůni, když je v ní strach.“
Bill Schnoebelen
„Pod záminkou iniciačních testů pro Opus Dei byl přiveden k černé mši se sexuálními úkony. Zmiňuje přítomnost dívek (13-14 let) z nějaké země na východě… Byl omámen drogami a poté byl odveden do místnosti, kde byli zamaskovaní lidé, oblečení do černých hábitů. Účastníci pili krev. Ocitl se v přítomnosti nahé holčičky, ležící na oltáři – zemřela.“ …………. [Svědek E.J.:] ‘Jsem velmi rád, že o tom víte. Ale víte o tom ještě něco dalšího? Hodně z toho bylo vykonáváno v zařízeních po celém světě, v džungli v Amazonii, v Austrálii a na jiných vzdálených místech. Nakonec mě přiřadili do hlubších a ještě hlubších úrovní, a předtím, než mě dosadili na tohle místo v Austrálii, tak mě vzali na nějakou jinou úroveň mého vzdělávacího programu’. Řekl: ‘Opravdu nevíte, o co tady jde.‘ Vysvětlil, že byl svědkem satanistického rituálního zasvěcení. Přítomní se rozdělili o krev a vykonávaly se tam oběti a mučení. Snažili se ho asimilovat na programy satanského kultu, satanské oběti a lásky ke krvelačnému zabíjení nevinných. Řekl nám, že jakmile se dostal na tuto úroveň, musel složit slib Luciferovi. A on to udělal. Tohle není první člověk, který mi vyprávěl o těchto programech…“ … „Asi bych to ani neměl říkat, protože se jenom odsoudím k tomu, že to žádný vydavatel nevydá, ale já mám opravdu nějaké důkazy ze soudních zdrojů, které potvrzují tuto konkrétní teorii. Nemohu do toho jít moc do hloubky, ale dozvěděl jsem se od soudních orgánů, že část naší vlády skutečně ví, že tam někde daleko je něco jako vojenská skupina, která provádí rituální magii, zahrnující rituální krvavé oběti, a to nejen krav, ale zahrnuje to i lidi…“
Jen pomyslete na to, kolik milionů dětí se ztratí každý rok na celém světě a nikdy nejsou nalezeny.


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára